12 Dakika'da 53 Sosisli Yedi

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
12 dakikada 53 sosisli yedi, kazandı

ABD’nin geleneksel sosisli sandviç yeme yarışmasında galip yine değişmedi. Japon Takeru Kobayaşi 12 dakikada 53 sandviç yiyerek bu alanda yeni bir dünya rekoru kırdı.

NEW YORK - ABD’de her yıl Bağımsızlık Günü’nde (4 Temmuz) düzenlenen sosisli sandviç yeme yarışmasında gelenek bozulmadı ve 72 kilo ağırlığındaki Japon Takeru Kobayaşi yine galip geldi.
NY Coney Island’da düzenlenen yarışmaya ABD, İsveç, Çek Cumhuriyeti ve Japonya’dan 20 yarışmacı katıldı. 12 dakikada 53 tam ve bir tane dörtte üç sandviç yiyen Kobayaşi yarışmayı 6. kez kazanmakla kalmadı, bu alanda yeni bir rekor da kırmış oldu.

27 yaşındaki Kobayaşi, son olarak iki yıl önce 53 tam ve bir yarım sosisli sandviç yiyerek yarışmanın birincisi olmuştu. Takeru Kobayaşi gelecek sene bu rekoru daha da geliştireceğini iddia etti.

Ancak bu seneki yarışmada Kobayaşi’ye zorlu bir de rakip çıktı. Yarışmada ikinci olan 99 kilogram ağırlığındaki ABD’li Joey Chestut aynı sürede 52 sosisli sandviç yemeyi başardı.

Chestut, bu tür bir yarışmaya ikinci defa katıldığını ve bu başarıya ulaştığını belirtirken, gelecek yıl daha başarılı olacağını iddia etti ve Kobayaşi’ye meydan okudu.

Yarışma, 1916’den beri düzenleniyor.

Alıntıdır..
 

demortaus

Yeni üye
6 Kas 2006
33
0
samsun
o kadar sosisliyi afrikaya yollasak aç insan kalmaz adam sadece kendini düşünmüş biraz da aç olan insanları ddüşün be adam:yaho1
 

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,363
9
FREE777 eski msjlara teşekkür etmekten bıkmadın mı msj sayısını arttırmak için eskilere teşekkür ediyon yeniler arkada kalıyo yeter artık..!!!
 

izmitLee8120

Yeni üye
27 Ağu 2009
47
0
yuh be ne miDe warmıŞ aDAm yha yaw :D ben oLSan 3 ü qeCemem

-----------------------------------


TeŞekkürLer ArkaDaŞLAr
HerŞey ThT iÇin...!

En Büyük FeneR ...!

Ne MutLu Türküm diyene...!
THT Bozkurtlar..!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.