12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Kutlu Olsun...

woldemord

Yeni üye
9 Eyl 2012
8
10
Uzman Çavuşlar Asrın Akıncılarıdır
Aziz Milletin Aslanları Milletinin huzuru Vatanın Bölünmez bütünlüğü için canın vermekten çekinmeyen Silahlı Kuvvetlerin en fazla şehit Gazi vermiş yiğit camiası.
En önde Giden Toprağa ilk düşen Ayyıldızlı bayrağa Kan veren Fedakar yiğitler
#12KasımUzmanÇavuşlarGünü
Sadece Şehit haberlerinde anılsalarda özlük haklarını verilmeyen Ordunun içinde üvey evlat muamelesi görseler de Haklarını ödeyemeyeceğimiz şehitler otağı Kahramanlarımızın günü Kutlu olsun.🇹🇷
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.