13 sehidimiz

alm_1905

Yeni üye
29 Eyl 2007
31
0
hrant öldürüldüğünde yayın akışını kesen ancak 13 şehidimizden sonra Dansöz oynatan kanallara hrant öldürüldüğünde hepimiz hrantız hepimiz ermen z diyerek s ağa cıkıp 13 şehidimizde evde oturan umursamayan insanlara ve hranta 13 şehitten daha fazla üzülen bütün insanları kınıyoruz :mad:BİZ ŞEHİT OĞLUYUZ!!
 

korhan gazi

Yeni üye
9 Eki 2007
2
0
size katılıyorum! ve burdan herkese çağrıda bulunuyorum. tezkere çıkmazsa,yine amerikanın sözünden çıkmazsa bu hükümet,sınır ötesi operasyon yapılmazsa şehitlerimiz,canlarımızın,evlatlarımızın kanının yerde kalmasına izin vermeyelim! elimizden geldiği kadar karşı çıkalım!yürüyüşler yapalım!
 

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
268
4
hem teroristlerin hemde ermeni yandaşlarının ALLAH belasını versin
ş
єнιтєя öℓмєz ναтαη вöℓüηмєz!
 

gazili_sym

Yeni üye
9 Eki 2007
1
0
harekete geçmek için illa anaların içinin yanmasını mı beklemek zorundaydık!! demokrasi diyerek teroristleri kardeş ilan edenleri meclise aldılar sustuk ama artık yeter şehitlerimizin kanı yerde kalamasın ruhları huzur bulsun!!!
Ey, bu topraklar için toprağa güşmüş asker!Gökten ecdad inerek öpse o pak anlı değer!!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.