13 site defaced!!!

garneet1

Yeni üye
4 Ocak 2007
32
0
helal kardeşim dewamını tabiki bekleriz bu arad indexin çok güzelmiş :D bazıları düzelmiş ama çou site duruyo benden rep sna

yenicerix

Özel Üye
8 Eyl 2006
413
28
sağol arkadaşım ;)
bu arada bi mail geldi şimdi bana :D
-------
you are stupid

I am muslim. This https://tik.lat/jNgPd was my
site also.

Do u think you have helped muslims with this stupid hack.

shame on you

Do u think I will give you halal for this?
-------
ingilizcem kötüdür ama anladığım kadarıyla bu sitenin admini Müslümanmış
sen Müslümanlara sitelerini hackleyerek mi yardımcı oluyorsun diyor heralde
ve benim aptal olduğumu söylüyor ayrıca hakkını helal etmicekmiş heralde :confused:
kendimi kötü hissettim şimdi yaf :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.