15 Saniyede Çalınan Msn'nizi Geri Alın!

bY HeRkÜl1

Yeni üye
9 Ocak 2007
45
0
Bu yöntem şu andan itibaren bakın özellikle diyorum şu andan itibaren geçerlidir bundan önce hacklenen msn'lerinize bişi yapamam ama artık imkansız,okuyun:

Arkadaşlar artık msn hırsızları zor durumda sizinle ilgili tüm bilgileri değiştirsinler(şifre,gizli soru) çalınan msn geri alınabiliyo.Hem de programsız ve çok kolay bir yöntemle.
Öncelikle mail hesabınızı açın.
seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum
Bu yolu izleyin!
Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!
Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.
MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.
Sizde yazın ve DİKKAT:
Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir!
O yüzden birden fazla linki saklayın (Ne olur ne olmaz)
Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:
Profilinizi!
Gizli sorunun cevabını!
Diğer e-posta adresini!
Akıllı insanların (bizim gibi
biggrin.gif
) msn'lerinin hacklenmesi bu basit yöntemle imkansızlastı!!!

thykes

Yeni üye
12 Ocak 2007
1
0
saklasan ne olcakki dostum 24 saat sonra deaktiv :) Kafanda iyi dusunmussun ama nedense uygulamamışssın...

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,196
23
Siber Alem
Bu yöntem şu andan itibaren bakın özellikle diyorum şu andan itibaren geçerlidir bundan önce hacklenen msn'lerinize bişi yapamam ama artık imkansız,okuyun:

Arkadaşlar artık msn hırsızları zor durumda sizinle ilgili tüm bilgileri değiştirsinler(şifre,gizli soru) çalınan msn geri alınabiliyo.Hem de programsız ve çok kolay bir yöntemle.
Öncelikle mail hesabınızı açın.
seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum
Bu yolu izleyin!
Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!
Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.
MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.
Sizde yazın ve DİKKAT:
Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir!
O yüzden birden fazla linki saklayın (Ne olur ne olmaz)
Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:
Profilinizi!
Gizli sorunun cevabını!
Diğer e-posta adresini!
Akıllı insanların (bizim gibi
biggrin.gif
) msn'lerinin hacklenmesi bu basit yöntemle imkansızlastı!!!

Hacıı sıfırlama iletisi 24 saati geçerse otomatik kullanılamas hale geliyo sen bu noktayı atlıyosun işte

BTRAM

Yeni üye
12 Ocak 2007
8
0
Arkadas Beni Sakin Tehdit Etme Bi Daha Akilli Ol Tamam !!!!! Sinirlerimi Sen Degil Kralin Bozamaz Aklini Alirim Sana Da Hersye Ragmen Kizmiyom Bak ......cocukluguna Veriyorum Kucuk Isler Adami Seni:) Bide Unutmadan Hani Bana Dedigin Bi Laf Vardi Ya Kucuk Beyinli Sensin Oyle Bi Msj Boyle Bir Sayfada Ancak Pirinc Buyklugunde Bir Beynin Sahaibi Atar Siiiiiiirrrrrr

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
dostum saolasın ama yanıLıorsun beLİrli 1 sürü geçerLiLİk sagLıor..maİLİnde istiorsan 1 dene..kendine bugun bir parola sıfırlaması gönder gelen Lİnke 4,5 gün sonra bir girmeye calıs bak gör ne gibi 1sonuc iLe karsıLasıcaksın.. pAroLa sıfırLamanız İÇn veriLen zMn dOLmushtur gibisinden 1 seyh sÖLİor..

KoBifiVe

Yeni üye
10 Ocak 2007
7
0
evet gerçekten iyi bir yöntem fakan opera programın varsa ordan çerezlerdeki bilgileri aldıgında şifresini değiştirse bile bir işe yaramıyor denedim kardeşim biraz okuyun düşünün aaaaa ( çerezler kaybolmaz yenilir yada yutulur )

uFoooo

Yeni üye
7 Mar 2007
3
0
nu bnm yöntemdi ama bi süre sonra işe yaramıyo linkleri sürekli güncellemek lazım

x_FataL

Yeni üye
12 Mar 2007
18
0
birinicisi o link 24 saat için geçerlidir. 2 cisi diyelimki linki sakladın ve hacklendn. O linki girdiginde senden eski parolnızı ve yeni parolanızı girin dicek..bu Durumda eski parola Seni hackleyen adamın koydugu parola oluyor.;) İşe yaramaz bi çözüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.