178 Adet Dini Fİlim

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
Arkadaşlar 178 adet dini film içeren bir adres gerçekten çok güzel filmler var.Bir özelliği de filmlerin çoğu Divx modunda (divx küçültülmüş olduğundan az yer kaplıyor ve adsl kotasını az dolduruyor) Divx sahibi olmayanlar için:

http://www.divx.com/divx/windows/download/index.php

Zaten islami forumun programlar bölümüne de koydum bu linki.Aynı zamanda real player da divx oynatabiliyor.Ben size real playeri öneririm rm de oynatıyor daha fazlası da var tabi ki (REAL PLAYER):

http://forms.real.com/netzip/arcade.html?h...10-5GOLD_bb.exe

Film adresimiz de bu arkadaşlar:

http://www.harunyahya.org/m_download_api.p...pe=2&lang=1
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.