[19xx-20xx]xskip Wh+Autoloot

DGH

Üye
27 Ocak 2016
241
0
Sanal Dünya
Merhabalar

Uzun Süredir herkezin Merak Ettigi XSKİP Firmasına Ait Korunma Programının Açıgını Yakaladım
Wall Hack + Yakın Mesafe (Warrior&Mage&Battle Priest) Auto Loot İllegal Acıgını Buldum
Satiş Fiyatı =40 YTL 'dir

Xskip MultiClient(8 Char'a Kadar Destekli CPU eşitlemeye Sahip):30 YTL'dir
Cpu Eşitlemeyi Sorucak Arkadaslar Cevabını vereyim 1. clientten 2. client gecerken Kasma Olayını
program Cpu Recover Yapar Ve Eşitleme Düzeneği Devreye Girer Kasma 0 ' Olur :)

Alpemix İle Uzak Masaüstü Baglantısı Yapılarak Ögretimini Veyahut Egitim Video'su Vericegim
İletişim [email protected]

AKRAGAMES.NET - ORACLEGAMER VB XSKİP KORUMALI TÜM SERVERLARDA

https://www.sonteklif.com/xskip-whautoloot-8935402

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.