🎉⭐ 2 Kişiye Steam Random Kod Oyun Çekilişi ⭐🎉 (SONUÇLANDI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker.bat

Üye
14 Ağu 2021
101
12
31
logo.png

Merhabalar, Steam üzerinde kullanabileceğiniz toplamda 2 adet karışık oyun anahtarını sizlere çekiliş ile hediye edeceğim.
Bu anahtarlar içerisinden 1 TL - 100 TL arası oyunlar çıkmaktadır.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

1 -) Konuyu beğenmek.
2 -) Konuya "Katılıyorum" yazmak.

Çekiliş 14.09.2021 13:50'de başlayıp 25.09.2021 21:00'da sonuçlanacaktır.
Katılıyorum

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
627
136
logo.png

Merhabalar, Steam üzerinde kullanabileceğiniz toplamda 2 adet karışık oyun anahtarını sizlere çekiliş ile hediye edeceğim.

1 -) Konuyu beğenmek.

Katılıyorum

DaPPeR04

Yeni üye
5 Eyl 2021
4
1
ÜSTATLARIMIN YANI
logo.png

1 -) Konuyu beğenmek.

Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.