2. Tht logolu yaka rozeti çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,168
564
26
Sakarya
Çekiliş ya da Etkinlik Türü: 2. Tht logolu yaka rozeti çekilişi
Çekiliş ya da Etkinlik Kazananı Belirleme Türü:
1- konuya teşekkür etmek
2- Çekilişi kazanırsam kargo ücretini ödemeyi kabul ediyorum, katılıyorum.
Bu şekilde yazmayan kişilerin adaylığı sayılmayacaktır.

Çekiliş ya da Etkinlik Başlangıç Tarihi: 01,09,2020
Çekiliş ya da Etkinlik Bitiş Tarihi: 21,09,2020
Çekilişi kazanacak kişi sayısı: 1 kişi talihli 1 kişi yedek
Not: Sadece bu seferlik kargo ücreti kazanan kişiye aittir. Normal de biliyorsunuz almıyorum.

Daha önce bir iki arkadaş kazandıkları şekilde iptal etmişlerdi pandemi zamanında kargolar geç yola çıkıyor diye lakin artık kargolar normal zamana döndüler şüpheniz olmasın arkadaşlar.

Kanıt:

xVNRkY.jpg

Katılacak kişilere şimdiden başarılar+ konu izni ZuL-RaA nickli yöneticiden alınmıştır.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
133
-
hayırlı olsun

edit : Çekilişi kazanırsam kargo ücretini ödemeyi kabul ediyorum, katılıyorum.

Son düzenleme:

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Çekilişi kazanırsam kargo ücretini ödemeyi kabul ediyorum, katılıyorum.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Yakında parlamento kategorisi görürsek sasirmiyalim birde eskiden ilk okullarda sınıf başkanlığı seçmeleri olurdu o geldi aklima niyeyse.

Konuya esprili yaklasmak istedim ellerine saglik guzel boyle şeyler görmek :)

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,168
564
26
Sakarya
Yakında parlamento kategorisi görürsek sasirmiyalim birde eskiden ilk okullarda sınıf başkanlığı seçmeleri olurdu o geldi aklima niyeyse.

Konuya esprili yaklasmak istedim ellerine saglik guzel boyle şeyler görmek :)

Teşekkürler abi var olasın
:)

Bundan sonra çok bomba bir çekiliş daha olacak beklemede kalın...
;)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Yaratici bir akla sahip olmak mükemmellik anlamina gelmez
Aklın yaratıcı fikirlerine itimat edip uygulamaktır bence mükemmellik.

Ellerine sağlık
Ben çekilişleri katılamayacak kadar yasliyim ama envanterimde bunuda görmek isterim.
Kolay gelsin herkeze iy geceler

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,472
988
bir daha bana çıkmaz

serhatas1

Üye
16 Haz 2020
77
2
Çekilişi kazanırsam kargo ücretini ödemeyi kabul ediyorum, katılıyorum. Allahım ınsallah cıkar

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Çok istiyorum katılıyorum kargo ücretini ödüyim hemen gönder çekilişi de katılıyorum ayrı zamanda satın almak istiyorum istanbuldayim 8 9 10 11 dönücem evime sağlık sorunlarımı çözüp monster bilgisayar serviste 300 tl ram adanadan istanbula geldi ücretiniz neyse hemen gönderin adres bilgilerimi özelden atarım iban ile havale yaparım gönderirsiniz sevinirim Saygılar

HELLOBOYS

Katılımcı Üye
2 Ara 2019
326
4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.