2007'Nin Bombası *** SONY VEGAS v7.0c Build 169 *** Tam 524.96 $ lık program !!!

by-RiChEs

Kıdemli Üye
3 Eki 2007
2,668
53
Vatan
Windows'un MovieMaker programını hepimiz biliriz. Bir Kaç fotoğraf veya wmv görüntüleriyle özel efektler verip, süslemeye bayılırız. Bu amatör kullanım için yeterli derecede bizleri memnun eder.

Profesyonellik arayan kullanıcılara ise SonyMedia'nın Vegas Programı dayanılmaz niteliktedir. En üstün özellikler ve binlerce efekt bu programa sığdırılmış. Bir çok ünlü firmanın kullandığı Vegas, Mac dosyaları ve *dat dosyaları hariç tüm uzantıları destekler.

En basit olarak *mp3 dosyalarını yeniden düzenleyebilir ve lisanslarını kendi üstünüze yapabilirsiniz. Fazla yer kaplayan video dosyalarını istediğiniz kadar küçültün ve buna rağmen istediğiniz ayarda ve çözünürlükte kalitedende vazgeçmeyin.

Kendi fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm hazırlayın, fona istediğiniz müziği koyun ve istediğiniz zamanda ekranda bilgi mesajları yapın. Bunları istediğiniz şekilde kaydedebilirsiniz.

Çok hızlı compress yapabiliyor.

Fiyatı ev kullanıcıları ve küçük işletmeler için çok pahalı. (525$) ama aşağda verdiğim keygen ile programı istediğiniz kadar kullanabileceksiniz... kolay gelsin...

Desteklediği diller

İNGİLİZCE
ALMANCA
FRANSIZCA
JAPONCA


wol_error.gif
Bu Resmi Orjinal Boyutunda Görmek için BURAYATıklayınız. Orjinal Boyut 760x432 ve 78KB.
vegasdvd7ssfh6.jpg


download: http://download.sonymediasoftware.com/current/vega s70d-trial_enu.exehttp://download.sonymediasoftware.com/current/vega s70d-trial_enu.exe [/URL]

buyrun bu da keygeni : http://rapidshare.com/files/23525151...deface.com.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.