2020 Türk Hack Team CS:GO Turnuva Kayıtları Başladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B0R4N

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
314
2
takımı olan varsa beni alabilir hiç arkadaşım olmadığından katılamıyorum fena oynarım.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Öncelikle şunu eleştirmek istiyorum

1-Bence turnuva kapasitesi oldukça ,düşük sadece 8 takım daha da arttırabilirdi

2-Sadece 8 takım olmasına rağmen katılan yok ki hala güncel atıyorsunuz sebebi şu
bu turnuvada da gördüğünüz gibi herkesin 5 kişilik bir ekibi yok ama solo olarak oynayan çok.Yinede full bir takım istedğiniz için kimse katılamıyor

Çözüm yahu bence takım şartı olmamalıydı herkes başvurabilirdi böylece ve emin olun en az 15 takımın 1 haftada çıkacağının garantisini de verebilirim.

4-Herkes başvurursa takım nasıl olcak vs.? şöyleki katılmaya uygun görülen herkesin nickleri alınacak çekiliş sitesine yazılacak ve sırayla çekilecek , her çıkan 5 kişi bir takım olacak.Haksızlık bu şekilde olmayacak

5-Ya tekli sayıda oyuncu olursa ? çok kolay diyelim 3 kişi arttı isterlerse diğer takımlara yedek gidebilirler( o da şöyle takım isimleri ve artan oyuncunun nicki yazılır hangisi çıkarsa ona yedek olarak gider) veyahut kendi takımlarını kurarlar 3 kişi maç esnasın da ise rütbelerinin zorluğundaki 2 bot takıma eklenir.

Ben böyle bir sistem olursa katılım ve devamlılığın artacağını düşünüyorum ancak değerli yetkililer burada tercih sizin ,uğraşır da güzel, eğlenceli ve geniş kapsamlı bir şey mi yaparsınız yoksa burada 8 adet takımı doldurmak için güncel mi atarsınız beni ilgilendirmez orası sizin kararınız

iyi forumlar

Son düzenleme:

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Öncelikle şunu eleştirmek istiyorum

1-Bence turnuva kapasitesi oldukça ,düşük sadece 8 takım daha da arttırabilirdi

2-Sadece 8 takım olmasına rağmen katılan yok ki hala güncel atıyorsunuz sebebi şu
bu turnuvada da gördüğünüz gibi herkesin 5 kişilik bir ekibi yok ama solo olarak oynayan çok.Yinede full bir takım istedğiniz için kimse katılamıyor

Çözüm yahu bence takım şartı olmamalıydı herkes başvurabilirdi böylece ve emin olun en az 15 takımın 1 haftada çıkacağının garantisini de verebilirim.

4-Herkes başvurursa takım nasıl olcak vs.? şöyleki katılmaya uygun görülen herkesin nickleri alınacak çekiliş sitesine yazılacak ve sırayla çekilecek , her çıkan 5 kişi bir takım olacak.Haksızlık bu şekilde olmayacak

5-Ya tekli sayıda oyuncu olursa ? çok kolay diyelim 3 kişi arttı isterlerse diğer takımlara yedek gidebilirler( o da şöyle takım isimleri ve artan oyuncunun nicki yazılır hangisi çıkarsa ona yedek olarak gider) veyahut kendi takımlarını kurarlar 3 kişi maç esnasın da ise rütbelerinin zorluğundaki 2 bot takıma eklenir.

Ben böyle bir sistem olursa katılım ve devamlılığın artacağını düşünüyorum ancak değerli yetkililer burada tercih sizin ,uğraşır da güzel, eğlenceli ve geniş kapsamlı bir şey mi yaparsınız yoksa burada 8 adet takımı doldurmak için güncel mi atarsınız beni ilgilendirmez orası sizin kararınız

iyi forumlar

Her takım 5'er kişiden oluşmakta ve her takımdan sadece 1 kişinin forum üyeliği bulundurma zorunluluğu getirdik. Böylece takım arkadaşı bulmada bir zorluk çekileceğini düşünmüyorum.

8 Takım getirdik çünkü bu global çaplı bir turnuva değil daha çok forum üyelerinin bulunduğu bir turnuva olur diye düşündük ve 8 takımın yeterli olacağına kanaat getirdik.

Solo olarak isim alıp bu isimlerle rastgele takım oluşturup bu takımları turnuvaya sokmak pek mantıklı olmaz. Bu oyun konuşmaya yardımlaşmaya ve ekip işine dayalı olduğu için 5 farklı kişi birbirini tanımadan turnuvaya girmesi ve turnuvada bi başarı yakalayabilmesi pek beklenir bir durum değil.

Eğer takım arayıp bulamayanlar varsa veya takım kurmak isteyenler varsa bu konu altında yazışabilir. Veya telegram üzerinden bana ulaşabilir TG ; leroyTHT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.