21 Terörist Öldürüldü

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
24 askeri şehit edip kaçan teröristlerin sayısı belli oldu. Türk askeri sıcak takibe aldığı 21 teröristi öldürdü.

21 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜ

Hakkari'nin Irak sınırında bulunan Çukurca İlçesi'ne gece saat 01.00 sıralarında başlayan saldırının ardından başlatılan operasyon ve sıcak takip devam ederken, sağlanan sıcak temaslarda ise 21 kadar PKK'lının öldürüldüğü bilgisi geldi.

Çukurca'nın 15 kilometre uzağında bulunan Işıklı bölgesi, Kekliktepe ile yine sınırın sıfır noktasında bulunan Kazan Vadisi ve Sabır Dağı bölgelerinde operasyonlar yoğunlaştırıldı. Kobra helikopterlerin havadan destek sağladığı operasyonlar, özel birlikler tarafından yürütüyor.

LOJİSTİK DESTEK İÇİN GİTMİŞLERDİ

Çukurca ilçe merkezindeki asker ve polis birimlerine eş zamanlı saldıran 200 kadar PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasındaki çatışma daha çok İlçe Jandarma Komutanlığı, Polis Lojmanları, Sivritepe ve Asayiştepe kesimlerinde yoğunlaştı. İlçe merkezine 15 kilometre uzaklıktaki Kekliktepe'deki karakola ağır silahlarla saldıran kalabalık PKK'lı grubu ile çatışma sabaha kadar sürdü.

Çatışmalarda, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ndeki 2'nci Motorize Piyade Tugayı'ndan bölgeye lojistik amaçlı giden birlikten 17 askerle, üs bölgeleri Sivritepe'de 5 ve Asayiştepe'de 2 asker şehit düştü. PKK'lı teröristlerin saldırısı sırasında Çukurca İlçesi'nde sadece güvenlik birimlerine ait binalar değil, vatandaşlara ait bir çok ev de hasara uğradı.

200 PKK'LI SALDIRDI

Terör örgütü PKK'nın, Türkiye-Irak sınırındaki Hakkâri'nin Çukurca ilçesine düzenlediği saldırılarda 24 asker şehit oldu, 18 asker de yaralandı. Çukurca Kekliktepe başta olmak üzere 7 ayrı noktaya eş zamanlı baskın yapan yaklaşık 200 teröristin Kuzey Irak'tan geldiği belirtildi.

PKK'lılarla güvenlik güçleri arasındaki çatışmanın sabah saat 05.00'e kadar sürdüğü kaydedildi. Güvenlik güçlerinin bulunduğu binaları uzun namlulu silahlarla yoğun ateş altına alan teröristlere polis ve askerler anında karşılık verdi.

Ağır silahların kullanıldığı ilçe merkezindeki çatışma uzun süre devam etti. İlçenin her kesiminden duyulan silah sesleri halk arasında büyük endişeye neden oldu. Saldırının ardından sabah 08.00 sularında sıcak takip başladı. PKK'lıların peşine düşen özel birlikler Irak sınırından içeri girdi. Savaş uçakları da örgüt kamplarını bombalamaya başladı.

Alınan bilgilere göre teröristler, saldırıyı gece saat 01.00 sularında gerçekleştirdi. Yaklaşık 200 kişilik PKK'lı grup, Çukurca ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıktaki Kekliktepe karakolu başta olmak üzere, Kekliktepe ileri gözetleme noktası, Haksel Tepesi, TOKİ Polis Lojmanları, Kinyastepe, Asayiştepe ve Kavşak ileri gözetleme bölgelerine eş zamanlı olarak saldırdı. Kekliktepe'deki saldırıda 18 asker şehit oldu. Diğer noktalarda da 6 asker hayatını kaybetti. Çatışmalarda 18 asker de yaralandı. IRAK'A KAÇTILAR

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren çatışmadan sonra Irak'a kaçtıkları belirlenen teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için geniş çaplı operasyon başlatıldı. PKK'lıların Kuzey Irak'a kaçtıkları yönündeki istihbarat üzerine askeri birlikler sınırı geçti. Sıcak takip yapan jandarma komando birliklerinin ilerlemesi sürüyor.

F-16'LAR KAMPLARI VURUYOR

Diyarbakır'dan kalkan savaş uçakları da Kuzey Irak'taki PKK kamplarını bombalamaya başladı. Türkiye'ye en yakın kamp olan Zap başta olmak üzere Kandil, Hakurk ve Hinere F-16'lar tarafından ateş altına alındı. Diyarbakır 2. Taktik 8. Jet Ana Üs Komutanlığı'ndan havalanan F-16'lar, istihbarat bilgilerin alındığı bölgeleri tek tek imha ediyor.

KOMUTANLAR BÖLGEDE

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile kuvvet komutanları da saldırı haberinin ardından sabah saatlerinde askeri bir uçakla Van'da geldi. Komutanlar buradan helikopterle Hakkâri'ye geçti.

Kaynak: Flaş! 21 Terörist Öldürüldü

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
arkadaslar 21 terörist ölse ne yazar 26 sehit vermisik,bu is kökünden haledilme!!!

Akp ve akp´ye oy verenler sagolsun,görün ne günlere düstük.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
arkadaslar 21 terörist ölse ne yazar 26 sehit vermisik,bu is kökünden haledilme!!!

21 terörist ölse ne yazar... 200 pkklı it saldırmış onlar ne olmuş inş. gebermiştir itler.. onları toprak kabul etmez inşallah!!!

Son düzenleme:

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Arkadasim onlarin ne dirisi nede ölüsü Bes para etmez benim demek istedigim bu!
1000 tanede öldürsen biseye yaramaz!Biz birkere vermisik bir günde 26 sehit.
Bunlara HITLERIN yaptini yapacaksin,baska caresi yok! Baska türlü akilanmaz bunlar.
VE BU SAATEN SONRADA ARTIK NE KARDESLIK KALMISTIR NEDE DOSTLUK BU SEREFZIZLERLE !!!

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Arkadasim onlarin ne dirisi nede ölüsü Bes para etmez benim demek istedigim bu!
1000 tanede öldürsen biseye yaramaz!Biz birkere vermisik bir günde 26 sehit.
Bunlara HITLERIN yaptini yapacaksin,baska caresi yok! Baska türlü akilanmaz bunlar.
VE BU SAATEN SONRADA ARTIK NE KARDESLIK KALMISTIR NEDE DOSTLUK BU SEREFZIZLERLE !!!

26 değil 24 şehit..
apoş topitopundan sabun yapıcaksın düğme yapıcaksın en olmadı tuvalet kağıdı yapıcaksın o herifi..

|CobraStaB!|

Katılımcı Üye
29 Ağu 2007
901
0
İstanbul
yalan bunlar bunca şehitin üstüne birazda olsa acı dindirmek için söylenen kuruntular. Her defasında aynı yalanları söylüyolar. Madem 21 terörist öldürüldü nerde bunların ölüleri? Neden kameralarla çekilip yayınlanmıyor? Cenazeleri nereye gömülüyor?

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
yalan bunlar bunca şehitin üstüne birazda olsa acı dindirmek için söylenen kuruntular. Her defasında aynı yalanları söylüyolar. Madem 21 terörist öldürüldü nerde bunların ölüleri? Neden kameralarla çekilip yayınlanmıyor? Cenazeleri nereye gömülüyor?

onların cenazesi mi olur? olsada ben gidip dibine tuvaletimi yapıcam...

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
dangareus bunu çok begendiiiii :))) bugun 21 yarın hepsiii merak etmeyınn bnce bu son oprasyonlarıydı :)))))))

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Her zamanki gibi azimiz acik Erdoganin ve yandaslarinin yalanlarini!Bos laflarini!Hikayelerini!dinleyecegiz.Neyse hayirlisi olsun

ByÇepNi

Üye
4 Ağu 2011
139
0
CepNiSoft

Kardeşim yaşın kaç bilmiyrum saçma yorumlar yapıyorsun;
Evet bundan sonra belli olacak verilen oylar ! AKP diyosun ama Tayyip kötü de diğerleri iyi mi?? Şimdi başlicak girişimleri şimdi kökten çözecek inş!
(OLAĞAN ÜSTÜ HAL İLAN EDİLDİ BİLE..)

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Bence sacma degil Kardesim! Yok yani sen söyle yalanmi?Kac seneden beri yönetiyorlar türkiyeyi?
nerdeyse 10 seneden beri BOS konusmakla olmuo bu isler yapsaydi simdiye kadar yapardi Önlem alirdi teröre karsi.Niye almadi? illaki yüzlerce binlerce sehit verdikten sonrami? (gerci ozamanda pek birsey olmuo ama neyse)Ona Buna Artistlik yapmakla onun bunun sözünü kesip ONE MUNITE le olmaz bu isler.Kendi askerine LES diyen Apoya SAYIN diyen Basbakandan kimseye hic birimize hayir gelmez.En gec nezaman anlarsin kardesim biliyonmu,benim gibi yakinlarindan birini kayipetinmi iste ozaman bana hak verirsin!!!!

ByÇepNi

Üye
4 Ağu 2011
139
0
CepNiSoft
Bence sacma degil Kardesim! Yok yani sen söyle yalanmi?Kac seneden beri yönetiyorlar türkiyeyi?
nerdeyse 10 seneden beri BOS konusmakla olmuo bu isler yapsaydi simdiye kadar yapardi Önlem alirdi teröre karsi.Niye almadi? illaki yüzlerce binlerce sehit verdikten sonrami? (gerci ozamanda pek birsey olmuo ama neyse)Ona Buna Artistlik yapmakla onun bunun sözünü kesip ONE MUNITE le olmaz bu isler.Kendi askerine LES diyen Apoya SAYIN diyen Basbakandan kimseye hic birimize hayir gelmez.En gec nezaman anlarsin kardesim biliyonmu,benim gibi yakinlarindan birini kayipetinmi iste ozaman bana hak verirsin!!!!

Ağzımı bozmayayım diyorum bozduracaksın illa.. Bundan öncekiler ne yaptı!? Bu yine bombalıyo bi şeyler yapıyo..İsrail misrail tanımıyo!
Bülent Ecevit ne yaptı Amerika başbakanı geldiğinde 2 büklüm oldu! Konuşturma beni şimdi belli ki politikadan anlamıyorsun buraya politikayı bulaştırma uyarıyorum!

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul

dediklerin doğru olabilir ama bu terör 1980den beri var.. ben o zamanlar doğmamış olabilirim ama bu konuda bilgisiz olduğumu göstermez.. Millet bizi yaşın tutmuyor diyerek susturuyor.. 18 yaşıma gircem yakında neyin yaşım tutmuyor! doğruları söyleyince suçlu oluyoruz ama en iyisi sen sus kardeşim söz gümüşse sükut altındır..

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Haklisin Kardesim cok dogru konustun.Ben duyduklarimi degil gördüklerimi yakinlarimin gördüklerini anlatiyom burda.Allah büyüktür hepsi birgün cezasini cekicektir!!! (HEPSI) Uyari aldik yine susturulduk.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.