213 Fransız Site Hacked !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oryon

Yeni üye
13 Şub 2012
9
0
Tebrikler. Şu sözü çok seviyorum. Dünya bir ülke olsaydı eğer sanayisi Almanlardan,ordusu Türklerden,f*****leri ise fransızlardan olurdu.

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Tebrik ederim öncelikle. Önemli birşey söylemek istiyorum arkadaşlar. Siteleri hacklemeden önce ne olduklarını ve neleri amaçladıklarını öğrenmelisiniz. Siteyi takip ederek gelişmelere bakmalısınız. Bir siteyi sırf Fransa'ya ait olduğu için hacklemek çok yanlış. Bu arkadaş için söylemiyorum o belki takip etmiştir. Eğer böyle birşey yaparsanız bizleri temsil etmek değil, daha fazla kaos ve Türkiye Cumhuriyetine karşı taraf almalarına neden olursunuz. Geçenlerde kendini bilmez bir hacker arkadaşımız Engellilere, İnsan haklarının ve hayvan haklarının korunmasına yardımcı olan bir bağış sitesini hacklemiş. Bu çok yanlış bir harekettir ve herşeyden önce bunu yapan tam anlamı ile bir hacker olamaz. Bu gövde gösterisini yapıp, utanmadan altına Turk Hack Team yazan arkadaşımızın ismini vermek istemiyorum. Buradan benim yazdıklarıı okuyor ise ele geçirmiş olduğu siteleri sahiplerine geri verdiğimizi duysun. Bu davranış hem yasa dışı ve hem insanlık dışı birşey. Buradan onun polis'e gitmemesini sağlayan tek şey bizim atmış olduğumuz özür mesajı ve sitenin nasıl geri alınacağını anlatan bir yazı.

animeist

Yeni üye
2 May 2008
6
0
Ben bir Kürt vatandaş olarak tebrik etmek iistiyorum.

Biz biriz berabreriz , Bunun en güzel örneğini dedelerimiz çanakkalede gösterdiler

Sarko gibilerinin şerefsizliği yüzünden 1000 yıllardır kardeş gibi geçininen 2 medeniyeti birbirlerine düşman ettiler.

''Ne mutlu Türkiye'liyim diyene .''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.