29 Ekim Özel Tasarım | sakaryalite

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,842
5,517
[C*]
Baktım herkes 29 Ekim için birşeyler yapıyor,biz de elimiz döndüğünce birşeyler yaptık..
Pazartesi çalışıyorum..Belki paylaşamam diye şimdi paylaşmak istedim.Umarım hoşunuza gider.
Cumhuriyetimizin 95. Yılı Hayırlı Uğurlu olsun..

Kullanmak İsteyenler İçin Sağ Bölüm

Not: İmza alt tarafta ortadadır..

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,455
8
38
Sakaryalite yapmışsa güzel olmuştur:)
Elinize sağlık hocam şimididen Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun..

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,245
28
Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun hepimizin...
Ellerine sağlık hoş bir çalışma olmuş:)

axmetmcl

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
436
3
vay vay vay hepsi birbirinden güzel şahane, sadece logoyu biraz küçültsen daha güzel olur valla

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,842
5,517
[C*]
Eline sağlık Aslan parçası

HACKERTHT sağolun hocam da bu 6666 teşekkür etti nedir ya:)
Sübliminal mesaj mı veriyorsunuz:trl
46412843-288-k649560.jpg

Yine harikalar yaratmışsınız. Ellerinize sağlık
Sağolasın dostum..
Ve yine en güzeli beklediğim kişiden :) eline sağlık
Teşekkür ederim,sağolun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.