3 Bilgisayar ile nasıl para kazanabiliriz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zoncetr

Yeni üye
3 Tem 2016
10
0
26
İzmir
3 Bilgisayar ile nasıl para kazanabiliriz? Bir fikriniz varsa belirtebilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pozitie07

Üye
31 Ara 2014
63
0
TurkHackTeam
bilgisayarlar özelikleri iyi ise sanal coin madenciliği yapabilirsin yada server bilgisayarı yapıp ucuza kiralayabilirsin yapabilirsin

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
web programlama biliyorsan bulunduğun bölgelere afiş yapıştırıp ücret karşılığında site yapabilirsin

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Bir Bulut Hosting şirketi ile anlaşarak pclerden birini bulut olarak kullandırıp faiş fiyatlarda para kazanabilirsin.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
3 bilgisayarı satıp daha güçlü bir bilgisayar alırsın, onunla oyun sunucusu kurabilirsin ya da program yapıp satabilirsin. :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
3 bilgisayarı satıp daha güçlü bir bilgisayar alırsın, onunla oyun sunucusu kurabilirsin ya da program yapıp satabilirsin. :)

Oyun Sunucusu Kendi İnternetinle Olduğu İçin DoS , DDoS , SYN Flood Saldırılarında Yetersiz Kalır. Ayrıca 7/24 Açık Kalırsa Masrafa Yol Açar. Oyun Programlama Harici Her Hangi Bi' Bilgisayarda Da Yapabilirsin.

Son düzenleme:

zoncetr

Yeni üye
3 Tem 2016
10
0
26
İzmir
Bilgisayarları satmayı asla düşünmüyorum.Ben bilgisayarlara kurulabilecek bot tarzı şeyler varmıdır diye biraz merak ettim

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Piyasadaki bilgisayarlari arastirip sende onlara gore fiyat belirleyerek al sat yapabilirsin bendede var 7 tane bilgisayar al sat yapiyordum ama suanlik duruyor ne yapsam diye kara kara dusunuyorum acikcasi

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Oyun sunucusu al diyenler sadece oyun sunucusu almakla o iş bitmiyor, bilmeden yorum yapmayalım.

Murrpy

Yeni üye
9 Ara 2017
23
1
Ankara
Link TL yapabilirsiniz hocam verin bota hem 3 pc :) güzel para döndürebilirsin günlük 45-70 arası değişebilir

Epesus

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
666
1
Muğla
Oyun sunucusu al diyenler sadece oyun sunucusu almakla o iş bitmiyor, bilmeden yorum yapmayalım.

Ayn haklısınız

Piyasadaki bilgisayarlari arastirip sende onlara gore fiyat belirleyerek al sat yapabilirsin bendede var 7 tane bilgisayar al sat yapiyordum ama suanlik duruyor ne yapsam diye kara kara dusunuyorum acikcasi

Bana gönderebilirsiniz birini 1.10 işlemcim var yanıcak diye korkuyorum :D:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Merhaba,

Bana da satma fikri daha mantıklı geldi . :D 2 bilgisayarı satıp, birisiyle takılabilirsiniz . Para kazanmak hiç kolay değil .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.