3 boyutlu masaüstü programı

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
[FONT=Courier New, Courier, mono]Uzunca bir süredir çalışmaları sürdürülen Bumptop nihayet kullanılabilir hale geldi. Windows işletim sistemi üzerinde masaüstünüzü eğlenceli, etkileşimli ve üç boyutlu hale gelen Bumptop uygulamasını mutlaka deneyin.

bumptopin11w.jpg


bumptoppiles1v.jpg


link:BumpTop - 3 Boyutlu Masaüstü
[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]İndirmek İçin ’’Yükle’’ Denilen Yere Tıkla...Bundan sonra Çalıştır Diyorsunuz ve yuklenmeyi bekliyorsunuz.yüklendiktende sonrada Açiyorsunuz ve ’’ileri’’ ileri dedikten sonra 1.şikki İşaretliyorsunuz Ve Kuruyor Kurulum Bittikten sonra Kendiliğinden giriyor Ve Artik Bilgisayarınız Açıldıgında 3 boyutlu bir masaüstüne sahip oluyorsunuz...[/FONT]
 

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
arkadaşım seri numarasını verir misin millete , boşunamı indiriyoz burda yaw...Açtığınız konuları takip edin lütfenn !!!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.