35GB Bir Dosyayı Klasöre Çıkartmak Kaç Dakika Alır ?

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
35GB Bir Dosyayı Klasöre Çıkartmak Kaç Dakika Alır ?

GTA 5 İndirdim partlar halinde "Buraya Çıkart" demem lazımmış tüm partlar 35GB yapıyor hepsini klasöre çıkartmak kaç dakika alır ?

Ek Olarak : part halindeki oyunun kurulumu (GTA5) hakkında bilgisi olanda yazabilirmi

Di Di

Üye
8 Eyl 2016
60
0
Bunu sorma amacını hiç anlamadım.
Konu açmak için konu açmışınız belli , klasöre çıkarttığınızda ve kurulumu yaptığınızda kendiniz görürsünüz.
Yardım edilecek bir durum yok ortada :)
İyi bayramlar , iyi günler dilerim.

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Bunu sorma amacını hiç anlamadım.
Konu açmak için konu açmışınız belli , klasöre çıkarttığınızda ve kurulumu yaptığınızda kendiniz görürsünüz.
Yardım edilecek bir durum yok ortada :)
İyi bayramlar , iyi günler dilerim.

6-7 Aydır forumdayım böyle bi amacım olsa çoktan yaparım :) siz mesaj atmak için mesaj atmışsınız madem soru hakkında bilginiz yok sadece geri tuşuna basın
İyi Bayramlar İyi GECELER dilerim :)

Di Di

Üye
8 Eyl 2016
60
0
6-7 Aydır forumdayım böyle bi amacım olsa çoktan yaparım :) siz mesaj atmak için mesaj atmışsınız madem soru hakkında bilginiz yok sadece geri tuşuna basın
İyi Bayramlar İyi GECELER dilerim :)

Yani bu sorduğun sorunun mantıksız olduğunu biliyorsundur galiba ?
Örnek benzer soru ; Facebook'umda ki gönderiyi sil dersem silinir mi paylaş dersem paylaşırmı ?

Gibisinden bir soru soruyorsunuz siz :)
Her bilgisayar üzeri aynı değildir kurulum ve çıkartması işletim sistemi ve bilgisayarınızın yorgunluğuna bağlı bir durumdur :)
Kimsenin dediği cevaplar size uygun olmayacaktır emin olun :=)

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Yani bu sorduğun sorunun mantıksız olduğunu biliyorsundur galiba ?
Örnek benzer soru ; Facebook'umda ki gönderiyi sil dersem silinir mi paylaş dersem paylaşırmı ?

Gibisinden bir soru soruyorsunuz siz :)
Her bilgisayar üzeri aynı değildir kurulum ve çıkartması işletim sistemi ve bilgisayarınızın yorgunluğuna bağlı bir durumdur :)
Kimsenin dediği cevaplar size uygun olmayacaktır emin olun :=)

Tamam bu cevap yeterli olur teşekkürler bilgisayarım 2 gündür kapatmadım 2 gündür açık galiba uzun sürecek. Ters cevap verdiğim için özür dilerim.
Tekrardan iyi bayramlar , iyi geceler :)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Sorduğun soruda mantık yok hocam
Her bilgisayar aynı değil. İşlemcin nedir hdd mi kullanıysun ssd mi ssd ise okuma yazma hızı kaç hdd ise dönüş hızı kaç 5400 mü 7200 mü v.s v.s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.