39.BÖLÜM FRAGMANI [InTKM]

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45

kvlogo.jpg

Kurtlar Vadisi Pusu'da macera bu hafta da hızını kesmeden devam ediyor.

Muro’nun peşindeyken pusuya düşen Memati ve Bulut nasıl kurtulacak?

Memati’yi içinde bulunduğu çıkmazdan kim kurtaracak? Polat’ın ele geçireceği isim onu İskender’e ulaştıracak mı? Kemal yurtdışından gelerek İnci aleyhine ifade verecek mi? Ve Polat Alemdar, İskender’e adım adım yaklaşırken, son hedefi kim olacak?

39_1.jpg
39_2.jpg
39_3.jpg

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
ewet babacan bende cok meraklısıyımdır kurtlar vadisinin bence muro kurtaracak memati ve bulutu öyle tahmin ediyorum..polat taaa yine elinden kaçıracaktır.büyük iskenderii allaha emanet ollll babacan

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
ewet babacan bende cok meraklısıyımdır kurtlar vadisinin bence muro kurtaracak memati ve bulutu öyle tahmin ediyorum..polat taaa yine elinden kaçıracaktır.büyük iskenderii allaha emanet ollll babacan
Aynen Bekliyorum Bende Merakla Zaten Sezonda Bitmek Uzere 1-2 Bolum Kaldi Galiba,Bakalim Nasil Birsekilde Tatile Girecekler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.