3C Toolbox Pro Apk//servet06

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
t52PMO.jpgGXFYdY.png


Tüm gerekli araçları tek bir yerde toplayan güzel bir uygulama.

3C Toolbox, Androic cihazlar ve özellikle rootlu olarak kullanan kişiler için geliştirilen ve içerisinde bir çok yararlı uygulama içeren bir Android araçlar uygulaması.

Tek bir araçlar uygulamasının içerisine sığdırılan onlarca yararlı uygulama ile birlikte sizler de normalde paralı olan uygulamaları ücretsiz olarak kullanarak 100 TL'ye varan tasarruf yapabiliyorsunuz.

İçerisindeki uygulamaların en güzel özelliklerini bir araya getiren 3C Toolbox, cihazınızın hızlanmasını ve daha performanslı çalışmasını sağlıyor. Eğer rootlu bir Android cihaz sahibiyseniz bu uygulama mutlaka yüklemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi.


sA388o.jpg
2T5ixx.png


YANDEX

N1kDWg.png


virustotal
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.