3D Game Studio Dersleri - [WED, MED, SED]

Clasic

Üye
18 Ocak 2012
216
0
Merhaba Arkadaşlar
Poison Scorpion'nun bu konusunu http://www.turkhackteam.net/3d-game-studio/634021-3d-game-studio-ders-1-a.html incelerseniz eğer orada 3D Game Studio'nun bölümlere ayrıldığını göreceksiniz .
Ben de internette bir site buldum ve sizlere paylaşmak istedim.

WED(World Editör) Derslerini İndirmek İçin : DESTEK VE DERS AR^0V0 S0TES0 - ----> WED (Level Editor)
MED(Model Editör) Derslerini İndirmek İçin : DESTEK VE DERS AR^0V0 S0TES0 - ----> MED (Model Editor)
SED - Lite-C(Script Editör) Derslerini İndirmek İçin : DESTEK VE DERS AR^0V0 S0TES0 - ----> SED - Lite-C

Bu sitede ki bilgiler işinize yarayacağını umuyorum .

Not : Lite-C 3D Game Studio 'nun kodlama dilidir.
Not2 : Linkler indirme linki değildir.İndirme linkleri sayfaların içerisindedir.​

Son düzenleme:

Clasic

Üye
18 Ocak 2012
216
0
Bütün linkler kırık değildi konuyu açtığımda ve üslubuna biraz dikkat et.

cengizsertel

Yeni üye
14 Nis 2012
4
0
1
Genelde bende internet üzerinden flash oyunları oynamayı çok seviyorum. Güzel siteler var içerisinde yüzlerce oyun barındıran. Boşu boşuna oyun satın almaya bunun için para harcamaya gerek yok aslında. Tabi yine bilgisayar üzerindeki bir oyun kadar iyi olmuyor ama yinede eğlenceli. Bu tarz oyunları barındıran bir site biliyorum paylaşmak istedim Oyun Merkezim Bedava Oyun Sitesi Ben10, Barbie, Benten, Barby Ücretsiz Oyunlar. da bir çok oyunu ben ve çocuğum severek oynuyoruz.

tayfun601

Üye
26 May 2012
73
0
slm kardeş çok güzel işime yaradı ama bi sorum olucak bu game studio ya nasıl başka yerden 3d model ekleriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.