40K İnstagram Hesabım Çalındı !

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Merhaba arkadaşlar bilinmedik bir sebeple 40k İnstagram hesabım çalındı tüm fotoğraflarım silinmiş ve profil resmi konulmamış nasıl alırım sizce Yardım ederseniz ?

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Eğer Hesabı Sen Oluşturduysan İlk E Postası Seninse Gir Epostana Orda Şifren Değiştir Diye Bir Bildiirim Olur Gir Ona Bunu Sen Yapmadıysan Tıkla Çıkar Ona Bas Otomatik Yeni Şifre Belirleme Yeri Açılır Daha Dün Çalındı Benim

jasgues

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
807
32
Sakarya
Bence Boş Post Atmamalısın Kardeşim .

Post kascak olsam 2009dan beri 10.000 yapardım. Boş post değil, Türk sitelerine saldırmama kuralı burası için geçerli. Kusura bakma takipçi sitelerine giriyorsan müstehak. Tht'den birinin girmesi beni üzüyor. Bu kadar konu açılıyor burada. Hesabınız çalınınca koşup burada konu açıyorsunuz yardıım yardııım diye. Sana bir ders oldu bu çalınma olayı

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Hayır Panele Giriş Yapıyorsun Sonra Şifre Değiştirmiyorsun Bu Kusura Bakmada Salaklıktır.

Hesap Benim değil kardeşim dediğim birinin ben benim dedim. Onu kaç defa uyardım girme sitelere diye ama girdi

Post kascak olsam 2009dan beri 10.000 yapardım. Boş post değil, Türk sitelerine saldırmama kuralı burası için geçerli. Kusura bakma takipçi sitelerine giriyorsan müstehak. Tht'den birinin girmesi beni üzüyor. Bu kadar konu açılıyor burada. Hesabınız çalınınca koşup burada konu açıyorsunuz yardıım yardııım diye. Sana bir ders oldu bu çalınma olayı

İyiki 2009 dan berri post atmamışsın insanların kalbini kırmak veya incitmek hoşuna gidiyor sanırım 2009 dan berri post atsaydın üye kalmazdı senin davranışın yüzüne galiba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.