5 dakikada PC ye girme

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
5 dakikada PC ye girme
Nasılmı oluyor işte...
Öncelikle Googleden NetBus Detector Mirc Add On unu ve Gaban bulup download ediniz. Bu programları temin ettikten sonra ava çıkabiliriz. Yukarida belirtilen Netbus Detector Mirc Add On’ unu chat programınızın bulunduğu klasore açın. Mesela C:mirc . Daha sonra chat programını çalıştırın. Ve status bölümünde şunları yazın.
/load -rs NetBus.mrc => yazın ve enter’ a basın

/load -rs Net-Aliases.mrc => yazın ve enter’ a basın

/load -rs BusScan.mrc => yazın ve enter’ a basın

Bunları her yazışınızdan sonra; Loaded script ’c:mircnetbus.mrc’ gibi bir yazıyla karşılaşırsanız bu iş oldu demektir. Chate girin. Mesela irc.dal.net’ teki #zurna kanalına. (Tabii ne kadar fazla büyük kanala girerseniz o kadar iyi). Şimdi beklemeye başlayın. Neyi mi bekliyorsunuz? Kanala giren kişilerden netbus sheepi açık olanların size teslim olmasını. Az önce yüklediğimiz mirc add on unun mantığı; kanala join olan kişilerin 12345’ inci portunu yoklayıp Netbus açıgı var mı araştırmak. Buldugunda ise o anki nickiniz size özel açacak ve şu kanaldaki şu host/ip’ li kişide netbus sheepi bulunmuştur diyerek size haber verecek. Siz de hemen ip’ yi alacaksınız ve netbus’ dan bağlanacaksınız. O da ne!!! Karşı bilgisayar şifre korumalı. Hemen Gaban’ ı çalıstırıp şifreyi değiştirin. Daha sonra netbus’ dan tekrar baglanın ve karşınıza gelen şifre sorusuna az önce belirttiğiniz şifreyi yazarak adamın bilgisayarina girin. Bu kadar basit.Kolay gelsin.

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
İstediğiniz tuşla pc'yi açın

Bilgisayarı çalıştırmak için kullanılan en yaygın yöntem power düğmesine basmaktır. Ancak bu olay size zor geliyor ya da bilgisayarınızı çalıştırmak için farklı yöntemler arıyorsanız işte size bir kaç yöntem...

Bu yöntemlerle bilgisayarınızı Mouse sağ tuşu ya da klavyeden girilen bir parola ile çalıştırmanız mümkün.
Bütün bu ayarlar için önce BIOS 'a girmemiz gerekecektir. Bunun için bilgisayarınız açılırken DELETE tuşuna basmanız yeterli olacaktır. BIOS da 'INTEGRATED PERIPHERALS' bölümüne girin ve 'Power On Function' ayarını bulun. Burada genel olarak 'Button Only' seçeneği seçilidir. Bu kısmı 'Mouse Right' yapmanız halinde artık bilgisayarınız Mouse sağ tıklamasıyla açılacaktır. Bir diğer alternatif ise bu bölümü 'Password' olarak ayarlarsanız 'KB Power On Password" kısmında belirttiğiniz herhangi beş karakterlik bir parola ile makinenizi açabilirsiniz.

Bütün bu yöntemler size saçma geliyor, "Ben power tuşuma basarım makinemi açarım" diyorsanız söyleyecek bir söz yok tabi

Tabiki bu dediklerimi anakartınızın bios yazılımı desteklemesi lazım

conqi

Yeni üye
15 Eyl 2006
19
0
arkadaşlar bu pc gitme işinde videolu anlatım yokmu varsa cok memnun oluruz

conqi

Yeni üye
15 Eyl 2006
19
0
şu pc girmenin videosunu bir zahmet yapabilirmisiniz bir görelim ilgilenenlere teşekkür ederiz

captain_ziggy

Yeni üye
16 Eki 2006
1
0
Anlamadik....

YA cartman tesekkurler bılgılerın ıcın ama bız bunu ordan ara burdan ara seklınde yapamıyoruz mazur gor bıze dosya lazım onu da gectım burdan bana bıırısı ben msn hackledım veya yahoo ıd hackledım desın [email protected] la irtibata geçerse sevinirim o benim msnim hacklemeyin pls ::)

frudo

Yeni üye
1 Eyl 2006
29
0
cartman kardes gayet acık anlatmıs ztn neden video istiyorsunuz anlamıyorum ayrıca adam size pc ye girmeyı anlattı msn hackleme yolunu değil madem o yolları arıyorsunu msn bölümmüne girin oke..:D

donanma41

Yeni üye
30 Eki 2006
9
0
şu an 4-5 tane hackleyeceğim msn var ama bana bi zararı yok yani hacklersem sadistlik olur*şifrelere nasıl ulaştın diye soracak olursanız keylogger ile fakat ben de tuzağa düşmüş olabilirim çünki biride benim msn e girebiliyor*hemen şifre değiştirdim bakalım ne olacak*

Deadlypower

Yeni üye
20 Tem 2012
6
0
Link Verir Misiniz Bi Türlü Bulamadım Ben Bu İşe Yeni Girdim Kendimide Geliştirmek İstiyorum Link Varsa Verebilir Misiniz ?

Showtime1

Üye
12 Tem 2012
135
0
Uşak
5 dakikada PC ye girme
Nasılmı oluyor işte...
Öncelikle Googleden NetBus Detector Mirc Add On unu ve Gaban bulup download ediniz. Bu programları temin ettikten sonra ava çıkabiliriz. Yukarida belirtilen Netbus Detector Mirc Add On’ unu chat programınızın bulunduğu klasore açın. Mesela C:mirc . Daha sonra chat programını çalıştırın. Ve status bölümünde şunları yazın.
/load -rs NetBus.mrc => yazın ve enter’ a basın

/load -rs Net-Aliases.mrc => yazın ve enter’ a basın

/load -rs BusScan.mrc => yazın ve enter’ a basın

Bunları her yazışınızdan sonra; Loaded script ’c:mircnetbus.mrc’ gibi bir yazıyla karşılaşırsanız bu iş oldu demektir. Chate girin. Mesela irc.dal.net’ teki #zurna kanalına. (Tabii ne kadar fazla büyük kanala girerseniz o kadar iyi). Şimdi beklemeye başlayın. Neyi mi bekliyorsunuz? Kanala giren kişilerden netbus sheepi açık olanların size teslim olmasını. Az önce yüklediğimiz mirc add on unun mantığı; kanala join olan kişilerin 12345’ inci portunu yoklayıp Netbus açıgı var mı araştırmak. Buldugunda ise o anki nickiniz size özel açacak ve şu kanaldaki şu host/ip’ li kişide netbus sheepi bulunmuştur diyerek size haber verecek. Siz de hemen ip’ yi alacaksınız ve netbus’ dan bağlanacaksınız. O da ne!!! Karşı bilgisayar şifre korumalı. Hemen Gaban’ ı çalıstırıp şifreyi değiştirin. Daha sonra netbus’ dan tekrar baglanın ve karşınıza gelen şifre sorusuna az önce belirttiğiniz şifreyi yazarak adamın bilgisayarina girin. Bu kadar basit.Kolay gelsin.

bu yaptıkların diğer chat programlarında gçerlimi mesela camfrog ..msn falan :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.