519K ve 331K Üyesi Olan Discord Sunucularımda Reklam!

Roichue

Katılımcı Üye
31 Mar 2022
524
339
Millî İstihbarat Teşkilatı
Değerlendirme - 100%
2   0   0
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri,

519K, 331K, 31K, 4.1K üyeli discord sunucularında her türlü reklamınızı yapabilirim.
Reklamınız özel kanal açılıp @everyone etiketi ile paylaşılacaktır. Dilerseniz sunucuya yeni girenlere DM üzerindende reklam yapılacaktır.

* Fiyat bilgisi için DM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

SMM Panel Reklamı düşünenler için NOT: Bir smm sitesi 331K olan sunucumuza reklam yaptırmıştı 1 hafta içinde 20 - 30 siparişten 5 - 5.5k siparişlere ulaşmıştı. Tabi bu sizin reklam metininize bağlıdır arkadaşlar unutmayınız.
 

Slore'

Üye
28 Haz 2023
80
34
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Reklam sonuçta bu. Bunun fiyatını buraya eklemek uygun mudur? Her ne kadar genellikle fiyatları sabit olsada yapılan reklama ve şartlara göre değişiklik gösterebilir. Alan ile özel olarak görüşür reklam için bildiğim kadarıyla.
Merhaba yaz bana
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.