57.Alay (Sonuna Kadar İzleyin)

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Ben daha önceden izlemiştim gerçekten harika bir şey 57.alay en cesur ve korkusuz birliktir

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
o adam rehberlıkten atıldı bazı bilgileri yanlış sızdırıyor dıye.Türklere bu şekilde anlatıyor,Yabancı turistler geldiğinde yanlıs bır sekılde anlatıyor :) yol verildi gecen yaz ona

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
o adam rehberlıkten atıldı bazı bilgileri yanlış sızdırıyor dıye.Türklere bu şekilde anlatıyor,Yabancı turistler geldiğinde yanlıs bır sekılde anlatıyor :) yol verildi gecen yaz ona

Evet bende biliyorum atıldığını bir tane yusuf diye bir rehber vardı sanırsam kitapta yazmıştı hatta bence en iyisi o neyse 57.alay şehitliğine gitmeniz gerekir gideneler bilir bir çukur var çukur dediğimde bayağa geniş ve derin o çukura 57.alaydaki askerler defnedilmiş kim nerde meçhul sadece isimleri yazar upuzun bir mermerde .... buradan daha detaylı bilgiler var isteyenler baksın öğrensin bu şanlı geçmişi ayrıca 57.alaydaki herkez şehit olmuştur buna alay komutanı yarbay hüseyin avni beyde dahil..çanakkaleili

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.