6 PKK/YPG’li Teröristler Öldürüldü

'BARBAROS

Asistan Moderatör
19 Haz 2021
1,111
753
turkhackforums.cjb.net

turkaskeri-bayrak.gifTek amaçları bölgeyi kana bulamak olan PKK/YPG’li teröristlere hak ettikleri gibi müdahale etmeye devam ediyoruz! Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 6 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başarılı müdahalesi ile etkisiz hâle getirildi.
 

whyte0sec

Yeni üye
19 Haz 2023
23
24
Olanlar tamamen bizim sorunumuzdur, terörle mücadele adı altında ülkeye milyar dolarlarca zarar veriliyor yüz binlerce askerimiz ölüyor.

BIz ise burda sanki 7 düşman ölünce bir şey oldu diye seviniyoruz? Kusura bakmayın bu sadece gündemi meşgul etme çabaları, para kaçırma çabaları keza türkiye gibi bir devlet 3-5 gerillayı yıllardır bölgeden çıkaramayacak kadar zayıf bir ülke değildir. Gücün yetiyorsa gerekeni yaparsın yetmiyorsada kendini korumaya alır çıkarsın. Süreklilik sağlamak sadece boş yere verilen milyar dolarlardan ibaret :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Butcherb3y

Katılımcı Üye
1 Eyl 2022
655
751
Belirsiz.
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.