6 yıl sonra foruma tekrar geldim

adopart

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
1
Şöyle eski isimlere bir göz attım,6 yıl önce "eheheh yakında tamamen uzaklaştırılacaksın" "Ban geliyor ban eheheh" "Bu lavuk ne zaman banlanıcak" diyen adamların hepsinin üstü teker teker çizilmiş.
Bana paso ban atan bir mod vardı o bile uçmuş ahuahauahua
Tek ayakta kalan benim. Neyse o zaman beyler şu meşhur sözle olayı özetleyelim.

"Yürü bre Hızır Paşa Senin de çarkın kırılır Güvendiğin padişahın o da bir gün devrilir".

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
Dostum bir şey anlatacağım, bu forumdan değil ama başka bir foruma 1 yıl önce girmiştim ve bir sürü kişi bana hoş geldin kalıcı olman dileği ile demişti. Şuan bakıyorum hepsi perma ban yemiş, insan kendini bildiği süreçte kim ne derse desin hiçbir önemi yok burada bir kaç rütbeli kişide sana üstünlük taslamış onları görüyorum, fakat sen kendini çok iyi biliyorsan bu forumda kalacagını his ediyorsan inan ki onlar senden daha az kalacaklar bu forumda, kimsenin dediği önemsizdir dostum kendi bildiğin doğruları yap yanlışsa yanlıştır doğruysa doğrudur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.