600-700 TL Telefon Önerisi

ALB4TROS

Üye
18 Mar 2017
126
0
THT
Selamünaleyküm. Başlıkta belirttiğim aralıkta bir telefon arıyorum. Fazla oyun oynamam, kamerası orta, şarjı çabuk bitmeyen, f/p ürünü arıyorum. İnternete baktığımda genellikle Lenovo k5 öneriyorlar. K5 mi K5 Plus mı, yoksa başka tavsiyeleriniz de var mı?

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Yazılışını bilmiyorum ama deneyeyim hemen xioamio muydu bilmiyorum ama tavsiye ederim. Migros,vatan gibi yerlede satılmaktadır.

esat585

Üye
21 Ağu 2016
215
0
sivas yigido
a-101 e gelen lenovoyu öneririm telefon fiyatına göre çok güzel özellikleri 1500 tl lik telefonlarla kıyaslanabilecek durumda

ncfkr

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
383
0
Kocaeli
General Mobile Gm5 Vestel Venüs V3 Asus zenfone 3 max var. Bunlar biraz bütçeni aşıyor yalnız

ALB4TROS

Üye
18 Mar 2017
126
0
THT
O zaman birkaç alternatif var.
Lenovo K5 / K5 Plus
Venüs Vestel V3
GM5
Asus Zenfone Laser 2

Bunlar arasından bir tercih yapacak olsanız hangisini tercih edersiniz? Xiaomi servis konusu sıkıntılı olduğu için almak istemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.