7 KURSUNLA ISTIKLAL MARSI....Herkesin Okumasını Tavsiye ederim.

by.timin

Üye
12 Haz 2008
126
0
haalaa bir teröristi içerde besliyolar :mad:

paylaşım için saol çok güzelmiş beğendim ama aynı zamanda da üzüldüm :(

burak199201

Katılımcı Üye
12 Tem 2008
944
11
kanıma işledi diyebilirm.TÜRK'ün gücü karşısında şuana kadar hangi birlik hangi ordu hangi devlet hangi imparatorluk hangi krallık durabilmiş ki dağdaki üç beş çakal durabilsin...
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...!
emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş...

ToLgaKaan

Üye
3 Ağu 2008
141
2
babam da askerliğinde bole bi olay yasamıstı ama sehıt vermemısler babam arazi taramasına cıkmıs mayın bulmus askerler sonra babam emır fılan vermıs oraları pek hatırlamıyorum bayadır dınlemedım cunku sonra pusuya dusmusler ve 3-3 bucuk gun boyunca yardım beklemısler sonra birliğe donunce üst teğmenle kavga etmişler aynı bunun gibi tim yolda filan diyolarmıs ama 3 gun boyunca bekletmısler allahtan sadece yaralı varmıs sehıt yokmus

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
gercekten cok duygulandım hele bolugu tararım dedi ya adam o kadar zor durumda siz sakin ol yardım geliyor yardım geliyor aynısı serefsiz askerllerinizle basınıza gelsin adamın yeri de biliyolardır ama yardım gondermiyolar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.