750mb 2 mb iNdirMeNin f0rmuLü!..

carnewam21

Yeni üye
14 Eyl 2007
2
0
arkadaşlar bu olay sadece video formatlarında işe yarıyor yani diger dosya türlerinde fazla bi küçülme olmuyor.

video formatlarında çok küçültüyor isterseniz deneyin avi leri aynen dedigi gibi 750 mb bi 30 mb düşürür tabi 2 mb zor 30 iyi yaw aslında:D

fatih_06_0

Yeni üye
19 Eyl 2007
2
0
kardeşim adam lar 4gb 1mb yapıoo buda bişeymi örneği nfs carboon 1mb tı indirdim şimdi oynuyorum fulll

spayk07

Üye
17 Tem 2007
85
0
Bu arada arkadaş inanmamış dosyayı upload ettim biras geç oldu ama
işte link:
2.5 GB 2mb olamaz mı?
https://tik.lat/KsCYc

nie inanmadın anlamadımm..

Arkadaşlar işe yaramıyor yani bende yapamadım
Ama arkadaşın vediği link gerçek nasıl yapmışlar orası vahim yapan arkadaş varsa bizimlede detaylı bir şekilde paylaşmasını rica ediyorum.

yakala1cw7.jpg

yakala2xw8.jpg

İşte verilen linkden çıkan dosya arkadaşlar
Saygılar

musti4591

Yeni üye
2 Eyl 2007
11
0
ooo sadece aldatmaca dvd de kaydettiginiz için mb duşmesi yaşanıyo ama sadece görunuşte kapladıgı alan aynıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.