750mb 2 mb iNdirMeNin f0rmuLü!..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
arkadaşlar geçenlerde bi arkadaş 750 mb lık longhorn işletim sisteminin 2 mb indirilmiş halini vermişti bende merak ettim nette biraz araştırdım

adsz5cr.jpg

Adım 1 : Winzipi bilgisayarınıza yükleyin

www.winzip.com

Adım 2 : Dosyamıza Sağ tıkkk..

21dd1.jpg

Arife Tarif Gerekmez… Email için ziple diyoruz.

Adım 3 : Görüldüğü Gibi Ağa aheste aheste sıkıştırıyor..hah bu arada dosyanın boyutuna göre bayağı uzun sürebilir…

31qf2.jpg

Adım 4 : Karşınıza Böle bir şey çıktıysa iş tamamdır* şimdi dosyamızın ismine sağ tık ..ve farklı kaydet..( bu arada boyuta dikkat)

45xj.jpg

Adım 5 : ee pek fazla bir şey kalmadı herhalda.. Dosyamızı uygun bir yere kaydedip bu ekranı kapatıyoruz…

52dw.jpg

Adım 6 : Hadi Hayırlı olsun….

60sy.jpg

%500 ALINTIDIR

6 Ocak 2007
1
0
Kardeş Bu neden hep bütün sitelerde loghorn dvd olarak da norl bir klosör yada cd böle şıkışmıyo o dosyada vardır bir hile de ondan öledir yoksa mümkünatı yok öyle bişey olmaz bunu açıklarsan sevinirim
genede klawyene sağlık

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
Dosyaların içi boşlukla dolu olduğu için zipin işi kolaylaşıyor tabi böyle bir sonuç çıkıyor ortaya

freeruh

Yeni üye
19 Ocak 2007
7
0
ıkıkere denedım ama olmadı ??? + resımdekı anlatımlardakı gıbı yaptım ama dosyanın boyutu dusmuyor bende_???
yanlısmı yapıyorsun dersenız resımdekılerı uyguluyorum dırek

kalevra21

Yeni üye
27 Eyl 2006
9
0
eline sağlık.ama banada pek inandırıcı gelmiyor..eğer dosyanın çoğu boşluksa bunu yapabilir ama aksi halde mümkün değil bence..örneğin 10mb lık resim dosyamı sıkıştırtım 750kb falan indi ama 10 mb lık mp3 ü sıkıştırdım 1 mblık oynama falan yaptı..yani herşeyde işe yarayacağını sanmıyorum..basit dosyaları fazla sıkıştırabilir ama diğerlerinde işe yaramaz bence..

feritbatuhan

Yeni üye
16 Kas 2006
11
0
bende once yorumlari okusam hic ugrasmazdim. aslinda devamli once yorumlari okurdum ama bu sefer gaflete geldim okumadimdi , olmuyo olmuyo bende bende bi hata var galiba diye dusunmeye basladimdi keske yayinlayan arkadas biraz daha dikkat etseymis ozaman bizlerde bosuna zaman harcamis olmaz dik. zmanim yine calindi ama neyse sogol arkadas

Pharaoh

Yeni üye
23 Mar 2007
9
0
Sapol Dostum Aman Sağol Dostum :D Süper Bişey Bununla Eğer Anladığım İşle Yarıyorsa Fifa 2007 Yi Bir Arkadaştan Cıncıkık Yapıp Alabiklirim 1 Cd Ye Diilmi
Olmasa Flash Disk Var :D:D:D

alpozan61

Yeni üye
1 Nis 2007
1
0
Bunun için winzipe gerek yok aynı şeyi winrardada yapıyor ben denedim ayrıca her dosyayıda sıkıştıramıyor böyle haberiniz olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.