800 fuLL program + a-z'ye prolar...

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Türk Polisinin Kullandığı Robot Resim Programı...Digital Physiognomy
Lisans Trial
downLOad

Photo Graff iLe Resimlerinize Komik Eklemeler Yapın :)
Photo Graffiti 1.0 ile istediğiniz her türlü resime* fotoğrafa çok çabuk ve çok kolay bir şekilde eğlenceli eklemeler yapabilirsiniz. Her resime istediğiniz gibi konuşma balonu ekleyebilirsiniz. Resimdeki insanlara ilginç şapkalar giydirmek* elbiseler giydirmek* sakal-bıyık eklemeleri yapabilmek gibi özellikleri olan bu eğlenceli programla elde ettiğiniz kartları arkadaşlarınıza e-mail ile gönderebilirsiniz. Bu versiyon demo olduğundan sınırlı sayıda resim ile oynama yapabilirsiniz.

screenpg39ji2eg.jpg


A - B - C - D - E - F - G - H - İ - J - K - L - M - [URL="https://tik.lat/9EIRv"] N[/URL] - O - P - R - S - T - U - V - Y - Z - 0-9
800 adet full program
burdan

npt:alıntıdır
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.