99 gölcük depremindeki esrarengiz olaylar ...

22 Haz 2006
144
2
Best Of 06
1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta.Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...
OLAY-1 O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.
OLAY-2 Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.
OLAY-3 Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.
OLAY-4 Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.
OLAY-5 O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.

foo

Üye
30 Haz 2007
62
0
ne olabiliri ya bunlar insanlari yozlastircak aptalca hayal urunu seyler.kufur etmemk icin kendimj zor tutuyorum.get some new shit...

gs=emirix=gs

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
375
0
way be gerçekten çok ilginç ben beyendim olabilir bence hem neden olmasın hi melek yokmu hiç hani derlerya ölüm gerçek hayat diye ole belki

korsan_alfonzo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
521
1
yalla kuzen doğru dedin bunun bir çok örneğini biliyorum savaşlarda felan çıkmışlar dua etmişler yani bunlar olabilecek bişey hem siz demiyomusunuz sehitler ölmez die

kelleawcisi

Yeni üye
23 Eyl 2007
1
0
4 ü bende duymuştum 5. si ise gerçek o gece ben o yıldızları görünce ciddi anlamda kafayı sıyırıyodum
allah daha kötüsünden korusun

cavalier

Yeni üye
21 Eki 2007
4
0
bi de kocaeli depremini amerikalılar yaptı diyolar
bi makina varmış nikola tesla adında bi bilimadamı icat etmiş
çalıştırılınca çok büyük bi sarsıntı dalgası yayıyomuş
bunu denizin altında tam fay hattının üstünde çalıştırmışlar
depremi tetiklemekle kalmamış yıkıcılığını artırmışlar
ben böle bişey okudum bilmiyorum doğru mudur yalan mıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.