Abbyy FineReader Pro v8.0.0.779 4625

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
asabp0fs8.gif

Birçok testin birincisi olan Abbyy Fine Reader* gelişmiş bir OCR programı olup Türkçe desteği de sunmakta.
Üstün doğruluk oranıyla dökümanlarınızı içindeki tablo ve resimlerle birlikte tanıyor* üzerinde işlem yapılacak metinler haline getiriyor ve PC'ye aktarıyor. Bu versiyonda daha da geliştirilen tanıma doğruluk oranı* kelime doğrulama* yeni kaydetme veya ilgili program ile açılması ve PDF dönüştürme özellikleri sunuyor. Ayrıca kendi el yazınızı tanıtarak kendi aldığınız notları da rahatlıkla PC ortamına aktarabiliyorsunuz. Toplam 122 adet dil desteği sunmakta ve aynı anda 3 değişik dil ile yazılan dökümanları tanımakta (ben türkçe* ingilizce* almancayı birarada denedim ve gayet başarılı).
Not : Programın Türkçe tarama desteği için gereken eklenti dosyasını buradan indirebilirsiniz.

ABBYY FineReader® is an intelligent and easy-to-use OCR (Optical Character Recognition) and PDF conversion software that is the optimal alternative to manual data entry and typing. It is an ideal choice for professionals that want to save time and effort while producing excellent results. It provides powerful functionality for converting images received from a scanner* a digital camera or by fax* as well as PDF files* into editable and searchable formats. The program accurately retains formatting and layout of documents and supports a wide range of recognition languages and output file formats.

Home Page: https://tik.lat/1Lr97
Download:
https://tik.lat/9vRhX
https://tik.lat/Wbsaa
https://tik.lat/swy5M
https://tik.lat/fbx7d
https://tik.lat/xynBF
https://tik.lat/GLmIN
https://tik.lat/I75Pf
https://tik.lat/seESA
https://tik.lat/B217q
https://tik.lat/C2Fw6
https://tik.lat/XNpFY
https://tik.lat/gSdlT
https://tik.lat/5E064
https://tik.lat/HSAnc
https://tik.lat/h8j9k
https://tik.lat/wY7Eq
https://tik.lat/0FhHb
https://tik.lat/VkYWl
https://tik.lat/QJ3XN
https://tik.lat/DYHQl
https://tik.lat/jZDPG
https://tik.lat/AqggA
https://tik.lat/0zeNB
https://tik.lat/T8pfS
Password: TokSik
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.