Abisinden Hamile Kalan Kız

belloe

Katılımcı Üye
17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk * nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayıyacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktorA götürürler ve doktorda kızın gercekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegi ile vurarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar…Banyo ufak ve oturarak yıkanmak için tek bir tabure vardır.Abi ilk olarak banyoya girmiş ve çıkmadan önce masturbasyon yapmış*sperminin bir kısmı tabureye bulaşmış ve kız abisinden sonra banyo yapmak için banyoya girmiş o tabureye oturmuştur ve böylelikle abisinden hamile kalmıştır.Abisi 7 yıl hapis yattıktan sonra gelen afla serbest kalır köyüne döner ve aynı silahla kendini vurarak öldürür….

salim

Yeni üye
24 Ara 2006
2
0
kötü kedi şerafettin de böyle olmuştu
şeronun babası tabureye attırıyo
dişi kedi tabureye oturuyo ve piskipat şero doğıuyo ona bezettim ben

abdil2004

Yeni üye
4 Şub 2007
12
0
Hadiya Arkadaşlar Komik Olmayin Böyle Birşeyin Olabilecegine Akliniz Eriyomu Hangi Cagda Yaşiyoz Yaaaa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.