Acciiiiiillllll yardım mavi ekran hatası ?????

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
process1_initialization_failed hatası VERİYOR PC BAŞLARKEN ZATEN 2 HAFTA ÖNCE YALNIZ C YE FORMAT ATMIŞTIM SAPA SAĞLAM BİLGİSAYAR DÜN Bİ ANDA HATA VERDİ DAHA SONRADA PC MASAÜSTÜNÜ GÖREMEDEN HATA VERİYOR process1_initialization_failed hatası ONARIM DA OLMUYOR GERİ YÜKLEME NOKTASIDA YOK :((((((( ACİL BİRİ YARDIM ETSİN

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
56
Türkiye
Az Önce Bi Komşumda Aynı Sıkıntı Vardi ;)
Problemi Çözmek İçin Kurtarma Veya Onarım Cd Niz Varsa Onaricaksiniz Veyada Format Cd'niz İle Onarım Yapicaksiniz Kolay Gelsin

wwantedd

Üye
30 Ağu 2011
152
0
abi şu siteye çoluk çocuk düştü son bi kaç yıldır pc den anlamıyorsan yazma kardeşim ya ne kablosu ya yada 1.5 yıl oldu asus laptop da bahsediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.