Accord CD Ripper 1.50

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
Accord CD Ripper geliştirilmiş rip teknolojisi ile, hızlı ve eksiksiz cd den mp3 e çevirme aygıtıdır. Accord CD Ripper'in en iyi olduğu kısım şüphesiz hatasız ve veri kaybını en aza indirgemesidir. Accord CD Ripper'da cdnizden mp3 yapmanız için 5 mod bulunmaktadır:
PLAY
BURST
SYNCH
SECURE
PARANOID
ve ayrıca hatalı veya çizik olan cdlerinizin mp3 çevriminde eksik yeri kesebilir ve sessiz bırakabilir veya kapatabilirsiniz.

http://www.downloadtr.com/download.asp?id=5522
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.