Accurate Monitor for Search Engines 2.5

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
Accurate Monitor for Search Engines 2.5Accurate Monitor for Search Engines, profesyonel ve yarı profesyonel olarak kapsamlı arama motoru iyileştirmesi yapmayı amaçlayan bir programdır. Sadece Google değil, popüler tüm arama motorları için anahtar kelime ve deyime göre web site konumunu izlemeye yarayan bir programdır. Yeni arama motorları düzenli bir şekilde eklenir.

Sadece adresler değil arama motorlarına göre sayfa başlıkları ve tanımlamalar da gösterilir. Arama motoru kullanıcıları en yüksek derecedeki siteyi tıklamayı tecih ettikleri için bu bilgiler önemlidir. Girmiş olduğunuz yüzlerce ya da binlerce anahtar kelime doğrultusunda sonuçları sürekli takip edebilirsiniz. Program istatistikleri saklayıp, raporlar ve diyagramlar üretebilir. Bir fare tıklamasıyla anahtar kelime sonuçlarını gösteren kapsamlı bir rapor alabilirsiniz.
Öncelikle bir proje oluşturup istediğiniz arama motorunu seçip, anahtar kelimeleri girdikten sonra tarama işlemini başlatabilirsiniz (Güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, programın internete çıkmasına izin vermelisiniz). Daha sonra girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda liste sıralanır. Anahtar kelimeleri düzenleyebilir, silebilir, panoya kopyalayabilir ve CSV olarak dışarıya aktarabilirsiniz. Program vekil sunucu desteği de sağlar.
Özellikleri
# Arama motorlarını hızlı biçimde güncelleyebilir.
# İstatistik ve derece geçmişini saklayabilir.
# Türkçe hariç çoklu dil desteği.
# Unicode'yi destekler.
# Vekil sunucuyla çalışabilir.
# Anahtar kelime kombinasyonu önerebilir.
# Bir dosyadan anahtar kelime listesi alabilir.
# Zamanlayıcı sayesinde otomatik olarak webde dereceleri kontrol edebilir.
# Anahtar kelime süzgeci kullanabilir.
# Notları saklayabilir. # 50 ülke ve 250 arama motorunu destekler. Büyük arama motorları yanında bazı ülkelerin küçük arama motorları da mevcuttur (Google, Yahoo, Lycos, MSN, Excite, HotBot, ASK, Dmoz, AltaVista, Alexa, 7Search, Hurra gibi).
# SEO raporu üretebilir.
# Google API'yle arama yapabilir.
# Yahoo API'yla arama yapabilir.
Kısıtlama
Program 30 günlük deneme sürümdür. Ayrıca 10 anahtar kelime sınırı ve bazı işlevler kapalı şekilde gelmektedir.

Programın kişisel kullanım fiyatı ise 99$'dır.


https://tik.lat/2Z6qO
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.