Acı Aşk Yazı Dizisi 3 - Balon Aşklar

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
Acı Aşk Yazı Dizisi 3

Arkadaşlar cakkıdı kızlarıda inceledikten sonra :) sıradaki konumuz balon aşklar.

Balon Aşklar

Öyle bir aşk düşünün ki iki günde seviyorsun ve hemen karşılık alıyorsun ve aşka(!?)
başlıyorsun.Yerine,zamanına ve kişilik özelliklerine göre değişen bir durum olduğu
için istisnalar mevcut olacaktır tabiki.Ben genel açıdan bu konudan bahsetmek istedim.
Birşey elde etmek istersin.Ona ulaşmak için çaba sarfedersin.Ulaşamadın mı? Azimle ve
birazda hırsla onu elde etmek için elinden geleni yaparsın.Herkes herşeye sahip olacak
diye birşey yok.Ama sahip olmak imkansız diye birşeyde yok.Önemli olan çaba sarfetmek ve
onu elde etmek.Onun vereceği hazı hiçbirşey veremez.Aşkta buna benziyor.Hiç beklemediğin
bir anda bir anda çıkıverir karşına.Belki umutsuz belkide çok güzel şeyler bekliyordur
seni.Şansını dene ve sevgini son noktaya taşı.Bu amaçla sevdiğin kişiyi elde etmeye
çalışırsın.Olayın farklı birçok yönü var onlara diğer yazılarımda yer vereceğim.Burada
diyelim ki birisine sevgimizi sunduk ve o da hemen kabul etti.Fakat fazla emek
sarfetmemiştik.Her neyse aşkımız(!?) başladı.Güzel günler yaşıyorken.Birden ortaya
başka sorunlar çıkmaya başladı.Birbirimizi tanıdığımızı sanıyorduk.Ama sonradan bir
yabancıyla aşk yaşadığımızı farkeder oluyoruz.Aslında hiç tanımamışız.Balon aşklar
balon sebeplerle kısa sürede bitiriliveriyor.Birisini elde etmek ve kaybetmek bu kadar kolaysa
başkalarının da bu kadar çabuk elde edip kaybetmediği ne malum diyor insan.Aşkı elde
etmek ne kadar kolaysa kaybetmeside o kadar kolay oluyor.İstisnalar varmı var.Fakat
genelde yaşanan olaylar bunlar.Bana sorarsanız ben bir kızı çabuk elde etmektense çaba
sarfetmeyi tercih ederim.Çünkü ne kadar zor elde ettiysem o kadar zor kaybedeceğimi de bilirim.Kısacası kız dediğin İstanbul gibi olmalı; Fethi zor fatihi tek..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.