Acı Aşk Yazı Dizisi 4 - Sonsuz Aşk(!?)

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
Acı Aşk Yazı Dizisi 4

Her ne kadar ilgi görmesede ben bir süre daha yazmaya devam edeceğim.Cakkıdı kızlar
tarafından aldatılıp balon aşklar yaşamamak için devam edeceğim ;) Sıradaki konumuz
sonsuz aşk(!?)

Sonsuz Aşk(!?)

Öyle aşklar vardır ki hiç bitmez denilir.Öyle hoş zamanlar vardır ki hiç bitmesin istenir.
Fakat öyle zamanlar gelir ki bunların hepsi çoktan bitmiştir.Sevgimiz yalan olur.Eski
günler unutulur.Önce sevgimiz sonra iyi günlerimiz en son olarakta benliğimizi kaybederiz
o kişinin hafızasında.Peki ne oldu da bunlar oldu? Hani hiç unutulmayacaktık? Hani hiçbir
zaman bitmeyecekti? Özlenenlerin ötesinde bir yere sahipken aranılmaz olduk.Önce geçmişe
sonra bugüne bakıp anlam vermekte zorlanıyoruz.Sonra kendimize şöyle diyoruz hepsi
yalanmış.Peki bu daha acı değilmi? Ben bir yalan için mi bu kadar çabaladım? Ben bir yalan
içinmi uykusuz geceler yaşadım? Ben bir yalan için mi işimden gücümden geri kaldım? Hayır!
Aslında o bir yalan değildi.Kimse kimseyi sevmeden onun için birşeyler yapmaya kendini
zorlamaz.Kimse sevmediğini kişinin yanında bu kadar çok durmaz.Ama ayrıldığımız zaman
geçmişimize nankörlük etmek büyük bir talihsizlik olacaktır.Sonunda birşeyler oldu
ve herşey bitti.Fakat eski günleri saygıyla anmak,yapılanları unutmamak herşeyi elinin
tersiyle itip iğneleyici lafları bir tokat gibi o kişinin yüzüne indirmekten iyidir.
Tartışmalar kavgaya dönüşüyorsa,eski günlerimize saygı duyulmuyorsa ona sonsuz aşk değil
balon aşk demek daha doğru olacaktır.Sonsuz aşkı yaşamanın tarifi yoktur.O kalbimizin
en derinlerinde çıkartılmayı bekleyen bir hazinedir.Onu çıkartacak olan biz değil
sevdiğimizdir.

srk

Yeni üye
9 Ocak 2007
3
0
güzel yazı tebrik ederim. Allah bu tip hatunlardan uzak tutsun hepimizi

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
Hiç ilgi olmadığından dolayı acı aşk yazı dizisinin final yazısıda bu olmuş oldu arkadaşlar saygılar.. :)

smartgirl

Üye
15 Ocak 2007
187
0
izmir
ne demiş adamın biri 'kafa sayısı kadar aşk tarifi vardır' seninkiside heralde acılı aşk tarifine uyan.ama bi de iyi tarafı var bak şair olmuşsun...

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
ya sen yaz.boswer 1 okuyucu garantı.

Teşekkür ederim kardeşim.Madem isteyen arkadaşlar var bundan sonra zaman zaman yazmaya devam edeceğim.Önceden yazdıklarımla hem içimi döküyordum hemde onların bir adresi vardı.Karışık bir mesele.Bundan sonra yazacaklarımın bir adresi olmayacak çünkü o adresteki kişi çoktan ölmüş..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.