Active WebCam

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,148
344
WORLD
Biri Bizi Gözetliyor" tarzı* odanızı canlı yayınla internet ortamına taşımak istiyorsanız tam size göre bir program. Active WebCam ile webcam ve kamera ile çektiğiniz görüntüleri bilgisayarınızdan veya bir FTP sunucusu üzerinden internete yayınlayabilirsiniz. Bu şekilde tanıdıklarınız* arkadaşlarınız veya ailenizle yakın bir ortam oluşturabilirsiniz.
Program *.AVI ve *.MPG formatlarını desteklemektedir. Programın güzel bir özelliği* bir hareket tespit ettiğinde kayıt işlemine başlayabiliyor ve yine hareket tespit ettiğinde size e-posta ile haber verebiliyor. USB ve paralel port destekli kameralarla çalışabiliyor. Saniyede 30 görüntü yakalama kapasitesine sahip. Program size çalışan kameralar için haber veriyor.

LİNK: ZORROKİN
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.