Add me fast bot ile kolay puan kasma

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
3-4 yıl da hiç ban yedi mi hesabın ?? ve youtube seçeneğini mi kullanıyorsun yoksa web mi ?

Youtube seçeneğini kullanıyorum bi kere ban yedim, ondada neden yediğimi anlamadım 200 bindi oda ticket falan attım geri dönüş yapmadılar sınırsız ban yemiş hesap buda 2. hesap daha yemedim yani inşallahta yemem :bilgili

samet231

Üye
29 Eki 2014
82
0
Youtube seçeneğini kullanıyorum bi kere ban yedim, ondada neden yediğimi anlamadım 200 bindi oda ticket falan attım geri dönüş yapmadılar sınırsız ban yemiş hesap buda 2. hesap daha yemedim yani inşallahta yemem :bilgili

200 bin puan falan bu kadar puan ı nerede kullanıyorsun ?? youtube abone youtube izlenme de falan mı ??

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
200Bin Puani Kac Gunde Kastin Hocam

Öyle gün olarak bi puanlama yokta açık bırakıp gidiyodum işte botu kastığı kadar kasıyordu günlük birde ek puanı alıyordum o kadar baktım 200 bin olmuş

200 bin puan falan bu kadar puan ı nerede kullanıyorsun ?? youtube abone youtube izlenme de falan mı ??

İnstagram ve Twitter hocam genelde ama fakat sitede sorun var galiba güncelleme falan gelmiyor hiç sadece instagram'da kullanıyorum şu an Twitter'da user mi yok anlayamadım bilginiz var mı sizin?

samet231

Üye
29 Eki 2014
82
0
Öyle gün olarak bi puanlama yokta açık bırakıp gidiyodum işte botu kastığı kadar kasıyordu günlük birde ek puanı alıyordum o kadar baktım 200 bin olmuş

İnstagram ve Twitter hocam genelde ama fakat sitede sorun var galiba güncelleme falan gelmiyor hiç sadece instagram'da kullanıyorum şu an Twitter'da user mi yok anlayamadım bilginiz var mı sizin?

büyük ihtimal user kalmamıştır zaten 1 kere takip eden bir daha edemiyor site de o şekilde puan kasan kişi sayısıda az olunca insan kalmıyordur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.