Add me fast bot ile kolay puan kasma

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
Uygulamaya girdikten sonra addmefast.com sitesindeki üyeliğinizi açıyorsunuz altta iki seçenek var fakat en çok youtube butonu puan veriyor. Kendim de aktif olarak kullanmaktayım. VT de niye o kadar uyarı aldığını bilmiyorum. Bir sıkıntı olmadan uzun süredir kullanıyorum.

Asla zararlı bir yazılım önermem kendim de kullanmaktayım. Yanlış anlaşılma olmasın.

Kullandığımın kanıtı
mS5enp.png

İndirme linki

TIKLA

VİRUSTOTAL

[SIZE="5​

Son düzenleme:

TrojKu98

Üye
9 Ara 2017
99
0
streams
Programı indirmeyiniz içinde trojan tespit edilmiş arka planda büyük ihtimalle işler dönüyor :) sizde kullanmayın

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
Evet bende biraz inceledim program hiç temiz değil gerçekten fakat iş görüyor bunun iyisi imacros oda benim işime gelmiyor galiba :)

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,198
7
Merak Etmeyin Şuan Bende Bir Tane Yazdım Ve Konusunu Açıyorum Şimdi :)
TurkHackTeam'e Özel :)

2 / 67

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
Merak Etmeyin Şuan Bende Bir Tane Yazdım Ve Konusunu Açıyorum Şimdi :)
TurkHackTeam'e Özel :)

2 / 67

Evet virüs dolu bir çalışan program yerine. Direkt ban yedirten uygulamayı kullanmak daha mantıklı :)) SandBox ile kullanın kafanız ağrımadan puan kasın. Arkadaşın yazdığı uygulamayı kullandım yıllardır ban yemiyordum arkadaşın yazılımı sayesinde 25 saniye de ban yedim.

samet231

Üye
29 Eki 2014
82
0
Bu programı kullanıp ta hesabı ban yiyen var mı ?? kendim 7/24 kullanıcam da(sunucu da) o kadar uğraştıktan sonra ban yemesini istemiyorum.

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Ben 3-4 senedir bu programı kullanıyorum, bir ara kapattılar gibi oldu sonra virüslü oldu falan ama hala kullanıyorum. 200 bin kredi yaptım AddMeFast'ta deli gibi oynuyorum 30 30 yüklüyorum puanları :gülenyüz

samet231

Üye
29 Eki 2014
82
0
Ben 3-4 senedir bu programı kullanıyorum, bir ara kapattılar gibi oldu sonra virüslü oldu falan ama hala kullanıyorum. 200 bin kredi yaptım AddMeFast'ta deli gibi oynuyorum 30 30 yüklüyorum puanları :gülenyüz

3-4 yıl da hiç ban yedi mi hesabın ?? ve youtube seçeneğini mi kullanıyorsun yoksa web mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.