Addmefast Hasqer Bot 2.0 - Sıfırdan Proje

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,198
7
Bravo kardeşim hiçbir işe yaramayan program yapmışsın. Kullandığım admefast bot programlarının hiçbiri çalışmadı bu da aynı şekilde.

Videolu , resimli , hesabıda vererek kanıt gösterdim :)

Yine de istediğin gibi düşünebilirsin ;)

win 7 64 bit komut dizisi hatası alıyorum ne yapmalıyım ?

Hatayı gönderirseniz daha iyi olabilir

Uyumluluk sorun gidermeyi kullanabiliirsiniz.

youtube abone başlatıldı diyo kalıyo

Tekrar Kontrol Eder misiniz , ufak bir güncelleme getirdim konuya

İlk sürüm cidden güzeldi çalışıyordu bunun tasarımı felan güzel ama puan kasmıyor abone sayfası yüklendi felan diyor abone olundu diyor ama puan gelmiyor

Tekrar Denermisiniz :)

Bir sorum olucak birde puan kas kısmından WebHits' i seçtim buradan kastığım puan ile instagram takipçisi alabiliyormuyum siteden ve gerçektende geliyormu takipçiler ?

Sitenin instagram kullanımı az diye biliyorum ama gönderir az da olsa :)

İstediğiniz yerden puan kasabilirsiniz, webhits daha yavaştır puan kasma bakımından, puanlar farklı değil nerden kastığınız farketmez yani :)

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,198
7
Biraz Bekledim Düzeldi Teşekkürler Ban Yemem DEMİ?

Kendim daha ban yemedim %100 Garanti vermeyeyim
güvenlik için ilk sitelerinizi Addmefast'den çıkararak
Puan kasıp programı kapattığınız da ekleyebilirsiniz

Ama dediğim gibi ben henüz bir ban yemedim ya da öyle bir yoruma rastlamadım :)

Hocam 20 30 puan kasdı sonra durdu nedendir

Genelde aynı kanallar geliyor abone olmak için o yüzden olabilir veya düşük kanalları atlıyor olabilir :)

Son düzenleme:

MiLeCrewa

Yeni üye
29 Tem 2009
41
0
sakarya
Program çalısıyor şuan 321 point oldu darısı 6000 olması dileği ile emeğine sağlık. okadar eski üyeyim sırf yorum yazmak için beynimi zorlayıp şifremi hatırladım.

15 Mar 2017
51
0
Dırıırıı :( :( :( Arkadaşlar puanlarınızı hemen kullanın :D 6000Puan kastım ardından hesap gg oldu :) :) Varsa acele harcayın puanları söylim ban yiceksiniz

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Denedim Çalışmadı Hesaplara Giriş Yaptım İncele Kısmına Baktıktan Sonra Addmefast Giriş Yapılmadığını Görüyorum Fakat hEsap Bölümünden Girmiştim

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,198
7
Denedim Çalışmadı Hesaplara Giriş Yaptım İncele Kısmına Baktıktan Sonra Addmefast Giriş Yapılmadığını Görüyorum Fakat hEsap Bölümünden Girmiştim

Hesaplar bölümünden tekrar giriş yaptığınızı kontrol edin ve hesaba başka bir yerden girmeyiniz. Tekrar bu şekilde dener misiniz

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Ellerinize Sağlık Halen Çalışıyormu ? 06.09.2018 - 19:37 Geçe

Addmefast ta hesap açıyorum doğru giriyorum bilgileri ama yinede hata veriyor neden ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
o hata yeni getirilen sistemle olmuş yani hızlı kapatınca youtube sayfasını o hatayı veriyor sadece 2 satır kodla düzelebilir

mcakrep1

Yeni üye
12 Ağu 2018
11
0
Eline saglık hocam fakat diğer özelliklerde eklenebilir mi youtube video begenme veya facebook takip etme gibi özellikler eklinerse daha güzel olur diye düşünüyorum yinede emeginize saglık güzel olmus çalışıyor

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Bu hilelerle ugraşmayın ban yeme ihtimaki çok yüksek eger ban yerse ve kanalınız o hesapta varsa hala abone olmak için o kanalı bırakmanız lazım addmefast'te başka abone kasamazsınız farklı hesap açsanız bile çünkü bu url zaten var diyor siz siz olun kullanmayın macro recorder kullanın daha iyi bilgisayar başında deilken fare hareketleri ile kassın puan önerim instagram follow veya begeni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.