Addmefast Hasqer Bot 2.0 - Sıfırdan Proje

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,198
7
+ Üyelik adınız : Hasqer
+ Programın ismi : Addmefast Hasqer Bot 2.0
+ Programın sürümü : 2.0
+ Kullanılan programlama dili : C#
+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben
+ Açıklama : AddMeFast Sitesinde Yorulmadan, Arkaplanda Puan Kasmanıza Yarayan Bir Program.

+ Görüntüler +

qCiCua.png

bK5bmm.png

tGXyiQ.png

+Yenilikler+

Program öncelikle sıfırdan yapılmıştır.
Giriş Yapma Sorunları Tamamen Çözülmüştür.
Abone olma işlemi seri hale getirilmiştir.
Düşük puanlı işlemleri atlanabilme özelliği gelmiştir.
Tasarım güzelleştirilmiştir.
İnceleme bölümü eklenmiştir
Daha Stabil Hale Getirildi
Güncel Durumu açıklayan metin eklendi.

+ Notlar +

Program diğer botlara nazaran en hızlısı (kendi tecrübem)
Eğer bir süre sonra puanınız çok azalırsa youtube hesabınızı değiştirmenizi öneririm
Kendim denedim ve 10 dk içerisinde 912 Puan Kastım
Youtube puan sınırını yükseltirseniz daha yavaş puan kasabilirsiniz ve çok atladığı için suspend yada ban ihtimali olabilir (bende olmadı)
Youtube puan sınırınızı 20 yapmanızı öneririm. (Yazdığınız sayılmaz 20 yazdıysanız 21'den başlayacaktır yani)
Uzun kullanım için denemedim eğer deneyen olursa yorumlarda yazmayı unutmasın lütfen

+ Video +

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=--82ca4yG1g[/ame]

+ Karşılaştırma +

Botların kaç saniyede bir işlem gerçekleştirdikleri..

Addmefast bot v1.2 | v1.4 = 30 Saniye
İMacros = 15 Saniye
Addmefast Hasqer Bot = 10 Saniye

Programları karşılaştırırken işlem gerçekleştirilmesine bakılmalıdır. Çünkü puan kısmı tamamen şans 1 dakika içerisinde bir programda şansına 40ar40ar gelirse daha hızlı çalıştığını düşünebilirsin veya şansına 4er 4er gelirse programın yavaş çalıştığını düşünebilirsin. Bunlar puan yani şans ile alakalıdır. Yine de bu programda bir puan sınırı koydum onu kullanabilirsiniz :)

+ Programın Çalışmayınca Yapılması Gerekenler +

Youtube hesabınıza giriş yapmışmısnız kontrol ediniz.
Addmefast hesabınıza giriş yapmışmısnız kontrol ediniz.
Yeni bir youtube hesabı açınız
Yeni bir addmefast hesabı açıp 1,2 kere kendiniz sitesinden hesabı kullanınız
Modemi kapatıp açıp veya Vpn kullanarak İp değiştirmeyi deneyiniz.
İnceleme Bölümünden ne yanlışlık olduğunu WebBrowser'dan Görebilirsiniz.

+ Linkler +

İndirmek İçin Tıkla

Virustotal (0 / 66)

Moderatör tarafında düzenlendi:

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
1
Çukurova
Bravo kardeşim hiçbir işe yaramayan program yapmışsın. Kullandığım admefast bot programlarının hiçbiri çalışmadı bu da aynı şekilde.

Ozgurdonertas

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
407
1
Webbixy
Üstteki arkadaş yalan söylüyor arkadaşın v1'ini ilk yorum yapanda benim ellerine sağlık görsel olarak bayaa geliştirmişsin ve çalışıyor.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,584
113
uzay
Elinize sağlık, piyasada virüs dolu benzerleri vardı. Kullanacakların işine yarayacaktır

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostlar öncelikle yok çalışmıyor yok içinde virüs var falan filan demeyin burada bir emek var bir uğraş var çalışıyor diyen insanlar belli ki yapmış puan kasmış siz gidip yapılan emeğe hakaret ediyorsanız buyurun siz yapında görelim ne kadar iyisiniz. ;)

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
İlk sürüm cidden güzeldi çalışıyordu bunun tasarımı felan güzel ama puan kasmıyor abone sayfası yüklendi felan diyor abone olundu diyor ama puan gelmiyor

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Uzun süredir traffic bot arıyordum ne şanstır ki addmefast'i ilk defa gördüm biraz bakındım güzel bir site programda işe yarıyor teşekkürler :)

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Bir sorum olucak birde puan kas kısmından WebHits' i seçtim buradan kastığım puan ile instagram takipçisi alabiliyormuyum siteden ve gerçektende geliyormu takipçiler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.