Addmefast kayıt olamama sorunu kesin çözüm

WeKing

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
336
0
In Space
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Bu konumda sizlere Youtube-Facebook gibi sosyal platformlarda bir çoğumuzun işine yarayan AddMeFast adlı sitenin Kayıt Olamama sıkıntısının kesin çözümünü anlatmaya çalışacağım.

-Nedir Bu Sorun?

Bu sorun, kayıt olma butonuna basılıp kayıt formu doldurulduğunda, 'E-mail already use' hatası alma olayıdır. Ama kafadan salladığımız bir e-mail ile bile giriş yapmak denendiğinde, hesabınız aktif edilmemiştir e-mailinize aktivasyon maili gönderildi uyarısı almaktır.

-Çözümü Nedir?

Çözümü gayet basittir. temp-mail.org adlı siteye gidilir, bu siteden alınan e-mail ile AddMeFast sitesine giriş yapmak denenir. Hesabınız aktif değil aktivasyon maili gönderildi uyarısı alınca, temp-mail sitesine geri döndüğümüzde (sekmeyi kapatmayın) gelen mailden onaylama yapabilirsiniz.

1 Saat içinde videolu anlatım gelecektir.

İşinize yaradıysa 1 teşekkür benim işime gayet yarayacaktır. İyi forumlar.:RpS_cool:
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.