Admin Panel ve Mod Panel Yollarını Değiştirme - KhrYsaOR -

seydahmet

Üye
1 Ocak 2016
83
0
Konumuz // Admin panel ve mod panel yollarını değiştirme.

1. Adım Ftp’mize giriş yapıyoruz

2. Adım //admincp//ve //modcp// klasör isimlerini değiştiriyoruz

Ben admincp ismini turan olarak değiştiriyorum mod cp’yi ise osmanli yapıyorum siz istediğiniz gibi yapın…

3.Adım Config.php düzenleme

ftp içinden includes klasörüne girin ve config.php dosyasını bilgisayarınıza indirin.

Ve şu satırları bulun

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';

Tırnaklar içerisinde bulunan admincp // modcp

İsimlerini klasörlerin yeni isimleri ile değiştiriyoruz…

Ve tekrardan ftp includes klasörü içine atıyoruz

Sonra ccleaner gibi bir programla cokilerinizi temizleyin ardından yeni isimlerle panele giriş yapın bu kadar.

-KhrYsaOR-

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.