◆◆◆Admin Paneli Bulma Hakkında Ufak Bilgi◆◆◆

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Evet beyler admin paneli bulurken size berki yardım edicek ufak bilgi :)

1.Resimde gördüğünüz gibi "/admin" yazısından sonra "/" yok
XdBAPo.png

2.Resimde "/admin" yazdık ve otomatik olarak "/admin/" 'e çevirdi yani yazdığımız linke bir "/" ekledi.
QQRqVA.png

Peki bu nedemek oluyor ?

Mk67d6.png

Bu demek oluyoki böyle bir klasör var :)
yani yukarda gördüğünüz gibi login vs vs yazarak paneli bulduk :) Hayırlı uğurlu olsun en ufak yardımı dokunduysa ne mutlu bana

ExorTek

Üye
3 Nis 2016
156
0
Sky
Evet beyler admin paneli bulurken size berki yardım edicek ufak bilgi :)

1.Resimde gördüğünüz gibi "/admin" yazısından sonra "/" yok
XdBAPo.png

2.Resimde "/admin" yazdık ve otomatik olarak "/admin/" 'e çevirdi yani yazdığımız linke bir "/" ekledi.
QQRqVA.png

Peki bu nedemek oluyor ?

Mk67d6.png

Bu demek oluyoki böyle bir klasör var :)
yani yukarda gördüğünüz gibi login vs vs yazarak paneli bulduk :) Hayırlı uğurlu olsun en ufak yardımı dokunduysa ne mutlu bana

Süpersin :RpS_thumbup:

EASA

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
841
0
Config.php
Her Site Bu Yöntemle Mi bulunuyor :) Bir sürü Admin Panel Yoları Var Örneğin
Kod:
[SIZE=3][COLOR=white][COLOR=Green]login.htm login.html admin.htm admin.html wp-login wp-login.php UserLogin login.php admin (php,asp) administrator (php , asp)  admincp admin/login.php admin/login.asp gibidir.[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

ExorTek

Üye
3 Nis 2016
156
0
Sky
Kod:
[SIZE=3][COLOR=white][COLOR=Green]login.htm login.html admin.htm admin.html wp-login wp-login.php UserLogin login.php admin (php,asp) administrator (php , asp)  admincp admin/login.php admin/login.asp gibidir.[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Mesela demiş örnek göstermiş

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Kod:

Dostum bu sadece ufak bilgi sen siteye siteismi.sss/admin yazdığında bunu siteismi.sss/admin/ e çeviriyorsa böyle bir klasör var demek oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.